fbpx

Tyrimas dėl prostitucijos pareigūnus atvedė ir į Tauragę

Dalintis:

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai, tikrindami informaciją dėl užsieniečių galimo išnaudojimo Lietuvoje, atliko dvi operacijas, kurių metu sulaikyti asmenys organizavę, vadovavę bei pelnęsi iš kitų asmenų prostitucijos.

Pirmasis ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus duomenų, kad anksčiau už viešosios tvarkos pažeidimą, pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos teista, individualią veiklą vykdanti, 30-metė klaipėdietė organizuoja ir pelnosi iš merginų/moterų prostitucijos. Nustatyta, kad skelbimai dėl atlygintinų lytinės aistros tenkinimo paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.

Šių metų spalio pabaigoje KPONTV pareigūnai viename iš uostamiesčio butų įrengtame masažo salone aptiko tokias lytinės aistros tenkinimo paslaugas klientams teikusią 20-metę merginą. Kratos metu minėtoje patalpoje rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti bei galimai iš šios neteisėtos veikos uždirbti pinigai (daugiau kaip 400 eurų).

Tęsdami operaciją policijos pareigūnai tą pačią dieną Klaipėdoje sulaikė minėtą prostitucijos organizatorę. Atliktos kratos metu moters gyvenamojoje vietoje rastos įtariama dopingo medžiagos ir galimai iš šios nusikalstamos veikos uždirbti pinigai (1000 eurų).

Įtariama, kad nusikalstamos veikos organizatorė surado merginą, galinčią teikti lytinės aistros tenkinimo paslaugas, šiai veiklai vykdyti reikalingas patalpas, suteikė priemones paslaugoms atlikti, bendravo su klientais bei talpino skelbimus dėl atlygintinų lytinės aistros tenkinimo paslaugų, iš kurių didžioji dalis gautų pajamų atitekdavo sąvadautojai. Įtariamoji buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, vėliau jai paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Laikinai apribotos nuosavybės teisės į galimai nusikalstamu būdu gautas pinigines lėšas – daugiau kaip 1 400 eurų, kurie buvo rasti ir paimti kratų metu.

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus informacijos, jog buvo organizuojama ir pelnomasi iš ukrainiečių merginų, atvykusių į Lietuvos Respubliką, prostitucijos.

Nustatyta, kad merginos iš Ukrainos seksualines paslaugas klientams teikė butuose Klaipėdoje ir Tauragėje, o skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami viename iš internetinių skelbimų portalų.

Šių metų lapkričio viduryje uostamiesčio KPONTV ir Tauragės AVPK pareigūnai bute Tauragėje aptiko atlygintinas seksualines paslaugas vyrams teikiančią 23 metų Ukrainos pilietę. Kratos metu šiame bute rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti, galimai iš šios neteisėtos veikos uždirbti pinigai bei įtariama narkotinės medžiagos.

Tęsdami operaciją policijos pareigūnai tą pačią dieną Tauragėje sulaikė ir šios nusikalstamos veikos organizatorius – 29 m. amžiaus Ukrainos pilietę bei 47 m. amžiaus, anksčiau neteistą, vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbantį, klaipėdietį.

Atlikus kratas pastarųjų gyvenamosiose vietose Klaipėdoje, rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti ir galimai iš šios nusikalstamos veikos uždirbti pinigai (įvairia valiuta daugiau nei 21 tūkst. eurų).

Įtariama, kad 29 m. Ukrainos pilietė surado ir pasiūlė savo jaunesnei tėvynainei atvykti į Lietuvą dirbti prostitute bei išnuomojo Klaipėdoje ir Tauragėje laikinas gyvenamąsias vietas, reikalingas seksualinių paslaugų teikimui. Jos 47 m. amžiaus klaipėdietis bendrininkas talpino skelbimus dėl atlygintinų seksualinių paslaugų, bendravo su klientais, kuriuos nukreipdavo tam tikrais adresais. Turimais duomenimis, pusė pinigų sumos, gautos iš klientų už suteiktas seksualines paslaugas, atitekdavo sąvadautojams.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas. Laikinai apribotos nuosavybės teisės į įtariamiesiems priklausančias pinigines lėšas – įvairia valiuta daugiau ne 21 tūkst. Eur bei automobilį.

Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.

Klaipėdos AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas Rezgys on

    ” Kratos metu šiame bute rastos priemonės seksualinėms paslaugoms atlikti”… O galima sužinoti kas tai ? Aš galvojau kad seksualinėms pasalugoms atlikti užtenka moters turimo ortgano… Pasirodo šiais laikais dar ir kažkokios priemonės turi būti… Man, kol buvau jaunas , ir be priemonių viskas puikiai veikė… 🙂 Na o Tauragės policijai manau tai buvo itin netikėta ir pritrenkianti naujiena… Pasmenu prieš 15 , o gal truputį daugiau metų, ėjau taisyti pažystamam televizorių, ir sumaišiau adresą mikrorajone, tad pataikiau į 3-jų kambarių butą, kur 25-30 metų zekeliai buvo prisivežę nusiverkusių kaimo mergičkų po 18-20 metų, ir ruošė jas užsieniui, bei pasiūlė pasinaudoti… Vienos pavyko paklausti ar nereikia iškviesti policiją, ši pasakė kad nieko nuo to nebus, tik joms blogiau… Spjoviau ir išėjau. Pasakius pažystamam, šis paklausė : “O ką, tau tai naujiena, čia metų metais mergas į užsienį ruošia ir “stogus” turi gerus ?”

Palikite komentarą