Už nelegalią prekybą automobiliais – 21 tūkst. Eur bauda

Dalintis:

Nelegaliai automobilius pardavinėjęs ir dokumentus klastojęs tauragiškis G.D. sulaukė teismo nuosprendžio. Nuteistasis į teisėsaugos akiratį pateko, kai kito asmens vardu apdraudė du jam priklausančius automobilius.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. Valstybinį kaltinimą teisme palaikė Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Inga Mačiulienė.

Kaip informavo Lietuvos Respublikos prokuratūra, bylos duomenimis, nuteistasis daugiau nei dvejus metus vertėsi naudotų automobilių prekyba, tačiau šios savo veiklos įteisinęs nebuvo. Vyras apie parduodamus automobilius skelbdavosi populiariame interneto skelbimų portale. Užfiksuota, kad nuo 2017 metų sausio iki 2019 metų rugsėjo G.D. pardavė ne mažiau kaip 12 įvairių gamintojų automobilių. Šešėlyje veikęs prekeivis už parduotas transporto priemones gavo daugiau nei 61 tūkstantį eurų pajamų.

Teismas taip pat nustatė, kad tauragiškis klastojo dokumentus – būtent dėl to ikiteisminis procesas ir įsisuko. Nuteistasis kito asmens vardu apdraudė du jam priklausančius automobilius. Išsiaiškinta, kad draudimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojui jis pateikė kito asmens duomenis ir sudarė draudimo sutartis. Vyriškis, be kurio žinios jo vardu buvo sudarytos sutartys, apie jo asmens duomenų panaudojimą suprato, kai SMS žinute gavo informaciją apie besibaigiantį transporto priemonės draudimą.

Tauragės apylinkės teismas G.D. pripažino kaltu dėl to, kad jis neteisėtai vertėsi komercine veikla ir klastojo dokumentus, bei skyrė galutinę subendrintą bausmę – 21 tūkstančio eurų baudą.

Šis teismo nuosprendis dar neįsiteisėjęs, jis gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą