Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Dalintis:

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą ir atlikdami pareigą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Deja, vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti pareigūnus.

2023 m. rugsėjo 2 d. socialinio tinklo „Facebook“ viešoje grupėje buvo patalpintas tekstas su necenzūriniais žodžiais žeminantis policijos pareigūnę.

Iškalbinga 18-metė, Tauragės miesto gyventoja, savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už šį pažeidimą numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų. Kadangi minėta socialinių tinklų lankytoja pažeidimą padarė pirmą kartą, pritaikius administracinį nurodymą jai paskirta bauda – 45 eurai.

Atminkite, kad socialiniai tinklapiai yra vieša erdvė, kurią mato visi žmonės ir už padarytus nusižengimus kitų asmenų atžvilgiu reikia atsakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Informuojame, kad Imuniteto valdybos pareigūnai imsis visų priemonių apginti ir apsaugoti kiekvieno pareigūno garbę ir orumą.

Prieš skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvokite apie galimas pasekmes sau.

Gerbkite tuos, kurie pirmieji atskubės Jums į pagalbą ištikus nelaimei.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

4 komentarai

 1. Klausimas tai už ką metai gauna atlyginimą? Aš galvoju kad ir daktaru dauguma pydaru nesirupinanciu savais pacientais. Bet va šitiem kažkaip neuzkliuna jokie epitetai , bet va mentai tai jebat kapat BLT pasaulio pažibos . Nebūtų pydarai nieks ir neuzgauliotu

 2. V....... on

  Kokia ta mentų garbė pas prostitute apsilankyti brangiau . Cha cha cha.

 3. Anonimas on

  Ha ha ha mergina matyt parase ta ka mato, daug kas mato bet visi tyli nes visko bijo!
  Kai pareigūnai daro nusižengimus pažeidžia istatymus jiems skirtos bausmes keletas metu nedirbti pareigunu o toliau vel gali dirbti ir daryt nusižengimus! Tai yra sunkiausia bausme ! Uz slaptos info apie bylas nutekinimu korupcija itaremu taip vadinant “stogavima” ir kitus nusižengimus pazemina pareigose ir perveda pvz i kelių policija is kriminalines . Arba kai išprievartauti pareigune ( citata Žemaitaicio) tai pareigūnai aukščiausio rango vaziuoja pas tėvus ( poveikis nukentejusiems) pasikalbėti del atsistatydinimo- nejuokinga??? Ar kaip taip vadinamas Vilniaus Rendzeris nufilmuotas kaip be jokio pasipriešinimu ipuola i namus ir purskia dujom musa daužo jaunuolius tai irgi nieko tokio – kad nusiskundimai del jo neteisėtos veiklos ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi tai irgi nieko tokio ????
  Isvada : jei tu pareigūnas gali daryt ka nori jokios atsakomybes – jei ne – turi kentėti ir tylet pareigunu pareigu viršijimas pažeminimas smurta ir viska kita !!!
  Tikiuosi irgi gausiu bauda ne didele uz pasisakima toki !!!
  Juokinga – tiksliau baisu !!!

 4. Robertas on

  Siūlau susimesti nors ir be musu sumes musu pinigus ir nupirkti pareigūnams nauju automobilių paketa is Porsche salono carerru 911 Panameru ir dzipu visus turbo, dar multivanu poilsiui ir pora ferrariu aukštiems pareigūnams kas dienai o išeiginem MB Maybach su max komplektacija !!!

Palikite komentarą