„Užderėjo“ kanapių

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje – du pranešimai, susiję su narkotine medžiaga kanapėmis.

Rugpjūčio 17 vakarą, ketvirtadienį, apie 19.47 val. Gaurės seniūnijoje aptikta augimvietė, kurioje – 31 vnt. augančių augalų, kurie galimai yra narkotinė medžiaga – kanapė. Padėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 265 str. 1 d.

Pareigūnai, gavę pranešimą, kad Tauragės r., Gaurės sen., Žiburių k., yra auginamos kanapės, nedelsdami išvyko tikrinti gautos informacijos. Nuvykus nurodytu adresu, žole apaugusiame sklype, rasta 31 vnt. augančių kanapių.

Augalai išrauti ir perduoti ekspertams, kad šie nustatytų, ar tai pluoštinės, ar narkotinės kanapės. Kam priklauso augančios kanapės, aiškinasi ir tiria policijos pareigūnai.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį policijos pareigūnai patikrinimui Gedimino gatvėje sustabdė automobilį ,,Ford Focus“, kurį vairavo vaikinas, gim. 2002 m. Automobilio apžiūros metu automobilyje rastas plastikinis maišelis, kuriame buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos – kanapės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą