Vagišių sučiupti padėjo kariškis

Dalintis:

Šiandien Tauragėje apšvarinta parduotuvė „IKI“. Už alkoholinius gėrimus nenorėjusį sumokėti ilgapirštį pagauti padėjo kario uniformą vilkintis vyras.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), šiandien apie 12.36 val. gautas pranešimas, kad vyras bandė apvogti parduotuvę.

Liudininkų, užfiksavusių gaudynes, teigimu, kario uniformą vilkintis vyras vagį vijosi ir pričiupo jį buvusių Lietuvos banko rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūrusi Tauragės meno mokykla, kiemelyje. Į kampą užspeistas vagišius neketino paprastai pasiduoti.

Vagį sulaikė kario uniformą vilkintis vyras. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

Apie vagystę informuoti policijos pareigūnai nustatė, kad 33-ejų vyras iš prekybos centro pasiėmė 2 degtinės butelius ir išėjo nesusimokėjęs.

Policijos pareigūnai surašė administracinio nusižengimo protokolą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas on

    Šaunuolis, kovoja su tautos, ir ypač jaunimo nugirdymu, kurį varo prekybos centrai. Tenai išvis netyurėtų , nuo mažens vaikai žiūrėti į gėralų prikrautas lentynas, o į maistą ir pramonines prekes. Kažkodėl apie tai tyli žurnalistai. Gėralai turi bųūti kaip civilizuotose šalyse – už miesto ribų ir specializuotose parduotuvėse. Pvz. parduotuvės parodo iš ko gyvena. Per išeigines daugelis dirba iki tol , kol galima nuodus( alkoholį) pardavinėti. Ką apie tai mano mūsų Meras, taip besirūpinantis jaunimu?

Palikite komentarą