Vagys apšvarino sodybą ir butą

Dalintis:

Praėjusią savaitę policijos pareigūnams pranešta apie vagystes iš sodybos ir buto. Viena moteris pinigų neteko iš savo banko sąskaitos.

Prieš daugiau nei savaitę į policijos pareigūnus kreipėsi 56-erių moteris, pasigedusi pinigų savo sąskaitoje. Ji tvirtino, kad sukčiavimo būdu iš jos buvo pasisavinti 479,61 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Už šį nusikaltimą gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Policijos pagalbos prireikė ir Šilalės rajone esančios sodybos savininkui. Įtariama, kad nuo kovo 28-osios iki balandžio 2-osios į ją įsibrovė vagys. Išlaužę Maldūnų kaime esančios negyvenamos sodybos duris, ilgapirščiai pasisavino įvairius daiktus, 57-erių savininkui padarydami 800 eurų nuostolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės įsibraunant į patalpas. Už tai gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui taip pat pranešta apie vagystę iš buto, esančio Tauragėje, J.Tumo-Vaižganto gatvėje. 49-erių buto savininkas pasigedo televizoriaus, mobiliojo ryšio telefono. Iš viso jis patyrė 430 eurų nuostolį. Dėl įvykdytos vagystės pradėtas tyrimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą