fbpx

Vagys įsisuko į privačius miškus

Dalintis:

Pastaruoju metu policijos pareigūnai fiksuoja vagystes iš miškų. Ilgapirščių taikiniu dar šią savaitę Mažonuose tapo mažos pušelės.

Antradienį 62-iejų vyriškis informavo, kad pasigedo 500 pušelių, augusių miške, Mažonų kaimo ribose. Nuostolius miško savininkas įvertino 1000 eurų. Pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Miško vagystės – masinės ir sunkiai išaiškinamos. Dažniausiai vagys lankosi rudenį, žiemą ir pavasarį, kai miške mažiau žmonių.

Nuo 2020 m. pradžios Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate registruota 11 ikiteisminių tyrimų dėl medienos vagystės iš miško. Tauragės savivaldybėje užregistruotas 1 ikiteisminis tyrimas, Pagėgių savivaldybėje – 4, iš kurių 2 ištirti, Šilalės savivaldybėje – 4, iš kurių taip pat 2 ištirti, Šilutės savivaldybėje užregistruoti 2 ikiteisminiai tyrimai.

Tauragės AVPK nuotrauka

Pareigūnai primena, kad vagis vilioja neprižiūrimi miškai. Sumažinti vagysčių pavojų galima reguliariai lankantis savo miškuose, bendraujant su girininkijos darbuotojais, su visais, kurie galėtų pastebėti neteisėtą veiką jūsų miško valdoje.

Apie užkluptus medienos vagis būtina nedelsiant pranešti policijos pareigūnams.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą