Vandalai nusiaubė buvusią Bijotų mokyklą

Dalintis:

Pirmadienio rytą Šilalės rajone esančios Bijotų seniūnijos seniūnas Ignas Gužauskis pastebėjo, kad nusiaubta buvusi Bijotų mokykla. Apie padarytus nuostolius informuoti policijos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pirmadienio rytą sulaukė pranešimo apie nuniokotą buvusią Bijotų mokyklą. Kaip informavo komisariato atstovė Lina Banienė, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

– Nuostolis nustatinėjamas. Nenustatyti asmenys įsibrovę į pastato vidų nuniokojo patalpas, išvartė baldus, išdaužė langus, išlaužė duris ir suniokojo kitus įvairius daiktus. Iš patalpų niekas nepaimta, – sakė L.Banienė.

Suniokota buvusi Bijotų mokykla. Igno Gužauskio nuotrauka

Apie išpuolį „Tauragės kurjeriui“ plačiau papasakojo Šilalės rajono Bijotų seniūnijos seniūnas Ignas Gužauskis.

– Ryte darbuotojai pastebėjo atviras buvusios mokyklos duris. Apžiūrėjo, tada paskambino man. Pamatęs viską, iškviečiau policiją. Pareigūnai labai greitai atvyko, – kalbėjo I.Gužauskis. – Viduje išvartytos spintos, išlaužytos durys, dužę stiklai. Patalpos buvo nenaudojamos keletą metų, prižiūrėjome pastatą ir viskas.

Suniokota buvusi Bijotų mokykla. Igno Gužauskio nuotrauka

Bijotų seniūno pasidalintose nuotraukose matyti išdaužyti langai, sulaužytos durys, vandalai daužė net lubas ir lempas.

Suniokota buvusi Bijotų mokykla. Igno Gužauskio nuotrauka

Anot seniūno, idėjų dėl šio ištuštėjusio pastato buvo įvairių, tačiau viena realiausių – siekis įrengti senelių globos namus. Tam, I.Gužauskio teigimu, buvo paruoštas projektas, tačiau išaugus sąmatai įgyvendinimas atidėtas.

Suniokota buvusi Bijotų mokykla. Igno Gužauskio nuotrauka

– Dabar kiek įmanoma lauko duris sutvarkėm. Viduje nieko nedarėme, jei pareigūnams reikėtų dar kartą viską apžiūrėti dėl tyrimo. Paskui bandysime viską sutvarkyti, nepaliksime betvarkės, – kalbėjo pašnekovas.

Už turto sunaikinimą gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą