Vandalai stumdė traktorius, vartė šieno rulonus

Dalintis:

Vakar naktį Šilalės rajone esančiame Girdiškės kaime vandalai kaip reikiant pasiautėjo. Išaušus rytui kaimo gyventojai net nustėro, nes vaizdas buvo kaip po karo.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, vakar naktį nenustatyta asmenų grupė nustūmė kieme ant kalno stovėjusį traktorių „T-40“, kuris priklausė 54-erių metų vyriškiui. Riedėdamas nuo kalnelio traktorius, atsitrenkė į kieme augančias egles ir tik todėl nepaniro į kieme esantį vandens telkinį. Apgadinta traktoriaus priekinė dalis.

Vėliau vandalai patraukė į kaimyno kiemą. Čia aptikę dar vieną stovintį traktorių „MTZ 80“, jį taip pat ėmė stumti. Riedantis traktorius atsitrenkė į daržinės duris ir jas apgadino. 53-ejų sodybos savininkas patyrė 500 eurų nuostolį.

Smarkuoliai pasisvečiavo ir pas 32-ejų moterį. Po jų apsilankymo moteris rado sudraskytą šiltnamį ir išvartytus kieme šieno rulonus.

Tekančią saulę vandalai pasitiko prie bažnyčios. Nuvertę čia betoninį gėlių vazoną ir nuėmę nuo šulinio dangtį, baigė savo „žygdarbius“.

Įtariamieji nustatinėjami. Pareigūnai dėl šių veiksmų pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą