Policijos komisariato pareigūnai sustiprino patruliavimą prie Vasaros estrados po to, kai buvo pranešta apie vyrą, viešai demonstravusį lytinius organus.
Į policiją kreipėsi 34-erių metų tauragiškė. Moteris sportuodama Vasaros estradoje pastebėjo vyrą, kuris nesislėpdamas tenkino savo lytinę aistrą. Anot jos, vyras masturbuodamasis ėjo link jos ir nesiliovė net tada, kai moteris jį įspėjo, kad iškvies policiją. Iškrypėliškai elgęsis vyras – apie 34–36 metų. Jo veide moteris įžvelgė psichikos sutrikimo požymių – ji yra dirbusi su psichikos negalią turinčiais žmonėmis.
Incidento metu buvo rytas, apie 7.40 val. Įprastai rytais Vasaros estradoje sportuoja ir daugiau žmonių, bet tuo metu ši tauragiškė buvo viena.
– Ėmiau klykti iš išgąsčio, šaukiau, kad iškviesiu policiją. Tačiau jis neišsigando. Sako – kviesk ir eidamas link manęs tenkino savo lytinę aistrą. Manau, kad mano išgąstis jam tik suteikė malonumo. Ketinu įsigyti dujų balionėlį apsaugai,– atviravo tauragiškė.
Į policiją moteris kreipėsi siekdama apsaugoti ne tik save, bet ir kitus. Pasak jos, tokiu metu pro Vasaros estradą į mokyklą eina vaikai – kas žino, ko kitą kartą šis vyras gali imtis.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Greta Kęsminaitė informavo, kad gavę moters pranešimą policijos pareigūnai sustiprino patruliavimą minėtoje vietoje. Policija atlieka tyrimą asmens tapatybei nustatyti.