Verslo planui sutrukdė pareigūnai

Dalintis:

Vakar Žiburių kaime policijos pareigūnams įkliuvo „Peugeot 406“ vairavęs vyriškis. Automobilio bagažinėje jis vežė kontrabandines cigaretes.

Ketvirtadienį policijos pareigūnai patruliuodami Žiburių kaime apie 10.30 val. pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Peugeot 406“. Kilus įtarimų automobilis buvo sustabdytas.

Automobilį vairavo blaivus vyras (gim. 1969 m.). Patikrinus dokumentus, pažeidimų nenustatyta. Visgi policijos pareigūnai paprašė vairuotojo atidaryti automobilio bagažinę. Ten pastebėtas juodos spalvos polietileninis maišas, kurio turinio nesimatė. Vairuotojas dar bandė išsisukti sakydamas, kad veža šiukšles, tačiau pareigūnai pastebėjo praplyšusį maišo kampą, pro kurį kyšojo cigarečių pakelis. Vairuotojui beliko tik prisipažinti, jog maiše yra 500 pakelių kontrabandinių cigarečių „NZ gold“, kurios buvo nepaženklintos lietuviškomis banderolėmis.

Bendra cigarečių muitinė vertė su mokesčiais yra 1 785 eurai. Vairuotojas nenurodė iš ko pirko cigaretes, tačiau paaiškino, kad jas vežėsi tikėdamasis parduoti.

Vyrui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Už tai gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų devyniasdešimt eurų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą