Vienas sučiuptas vairuotojas įpūtė virš 4 promilių

Dalintis:

Sausio 1–4 d. visuose Tauragės apskrities keliuose buvo vykdoma sustiprinta vairuotojų ir dviratininkų neblaivumo kontrolė. Kai kuriems iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė.

Priemonės metu nustatyti 2 neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas ne didesnis nei 1,5 promilės girtumas. Dar 2 vairuotojams buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai už vairavimą išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom.

Vienas iš jų Naujųjų metų naktį apie 3.30 val. Šilutės rajone, Ulozų kaime, būdamas neblaivus ir vairuodamas automobilį įvažiavo į laukus ir sugadino elektrinio piemens tvorą. 21-erių vairuotojas bandė pasišalinti iš eismo įvykio vietos, tačiau nesėkmingai. Sulaikytam vairuotojui nustatytas 1,68 prom. girtumas. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kitas neblaivus vairuotojas prie vairo sučiuptas sausio 4 d. apie 17.00 val. Šilutėje, Švėkšnos miestelyje. 29-erių „Opel Astra“ vairuotojas į alkotesterį pripūtė net 4,17 promiles. Tai didžiausias  priemonės metu nustatytas girtumo laipsnis vairuotojui.
Abu vairuotojai neteks teisės vairuoti transporto priemonių, taip pat jiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Pareigūnams įkliuvo ir 3 nuo alkoholio apsvaigę dviratininkai. Vienam iš jų nustatytas 2,69 prom. girtumas. Kitas Pagėgių savivaldybėje esančiame Būbliškės kaime pareigūnų sutiktas akivaizdžiai neblaivus dviratininkas vengė pasitikrinti girtumą. Vairuotojas svirduliavo, nedėvėjo ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, dviračio priekyje nešvietė baltos, o gale raudonos šviesos žibintai. Vengiant skaudžių pasekmių, dviratininko kelionė buvo nutraukta.

Iš viso per 2021 m. Tauragės apskrityje užregistruoti 138 eismo įvykiai, kuriuose žuvo 8 žmonės, 154 buvo sužeisti. 7 eismo įvykiai įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės.

Policijos pareigūnai skatina žmones būti atsakingais eismo dalyviais ir ragina nesėsti prie automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems. O turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant pranešti policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą