Tekstilės konteineriai perkelti į daugiabučių kiemus

Dalintis:

Prieš metus Tauragės mieste ir kaimiškose seniūnijose buvo pastatyta 18 konteinerių, skirtų dėvėtai tekstilei surinkti. Prieš savaitę specialūs konteineriai, buvę prie gatvių, perkelti į kitas vietas. Ne vienas tauragiškis klaidžiojo su maišeliais ieškodamas naujos konteinerių dislokacijos vietos. Kas privertė juos slėpti daugiabučių kiemų gilumoje?

Tekstilei skirtus konteinerius miestelėnai labai greitai pripildydavo nereikalingos tekstilės, nebetelpančius dėvėtus drabužius sukraudavo šalia, neretai jie ilgai taip ir marguodavo išmėtyti. Tekstilei skirtus konteinerius buvo suplanuota ištuštinti 6 kartus per metus, tačiau realiai išvežti šias atliekas tekdavo net du kartus per mėnesį. Gyventojai pyko ir ne kartą skundėsi dėl perpildytų ir estetinį vaizdą gadinančių konteinerių.

Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, visi tekstilei skirti konteineriai, kurie buvo įrengti prie gatvių, perkelti į daugiabučių namų kiemus, prie eksploatuojamų konteinerinių aikštelių. Tai, pasak jo, buvo bendras sprendimas – ir jis, ir Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras turi daug nuotraukų, kuriose dėvėti drabužiai mėtosi aplink konteinerius.

– Seniūnija nieko bendro su konteineriais neturi, ne mes juos perkėlėme. Iš Vaižganto, Bernotiškės gatvių jie buvo perkelti į Miško gatvę, iš Gedimino – į Ateities tako galą, prie Žalgirių gimnazijos. Tolėliau nukėlė buvusį prie pat Aerodromo gatvės, – vardijo seniūnas. – Dabar situacija žymiai geresnė, tačiau žiūriu, kad truputį vėl vėluoja išvežti. Matome, kad negerai ir kai konteinerinė aikštelė yra prie pat gatvės. Kai konteineriai yra kiemuose, po langais, tai svetimi jaučia diskomfortą atvežti ir iškrauti savo atliekas.

Tekstilės atliekoms skirti konteineriai buvo perkelti ne tik dėl estetinio vaizdo. Daugiabučių namų gyventojai skundėsi, kad dažnai prie pat gatvių esančių konteinerių privažiuodavo prašalaičiai, iš bagažinių glėbiais nešdavo ir į konteinerius kraudavo dėvėtus drabužius. Jie teigdavo, kad taip elgdavosi prekiautojai dėvėta apranga.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą