fbpx

Tranzitu per Lietuvą važiuojančius užsieniečius lydi ir Tauragės policija

Dalintis:

„Tauragės kurjerį“ pasiekė sunerimusių tauragiškių pranešimas, kad vakar, vėlai vakare, jie matė per Tauragę važiuojantį pilną žmonių autobusą, lydimą penkių policijos ekipažų. Pro šalį važiavę žmonės teigė matę, kad autobuso keleiviai visi buvo su kaukėmis. „Jeigu ką sužinosite, informuokite, nes jau darosi labai neramu“, – žiniasklaidos prašo tauragiškiai.

Sunerimę liudytojai atsiuntė žurnalistams filmuotą medžiagą, kurioje matyti per Tauragę riedantis autobusas, lydimas policijos pareigūnų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila gyventojus ramina ir paaiškino, kad policijos pareigūnai vakar į Medininkų pasienio punktą lydėjo tranzitu per Lietuvą vykstančius užsienio piliečius.

– Ukrainiečiai, baltarusiai, kitų šalių žmonės, kaip ir lietuviai, šiuo metu keltais, lėktuvais grįžta namo. Jiems tranzitu reikia pervažiuoti Lietuvą. Tokiais atvejais jie negali savarankiškai keliauti per Lietuvą, todėl policija juos įpareigota lydėti, – paaiškino M.Draudvila.

Tokių konvojų gyventojai pastarosiomis dienomis gali pamatyti ir daugiau.

Kaip informavo Tauragės autobusų parkas, pastarosiomis dienomis specialiai paruoštu transportu į Tauragę pargabenami iš užsienio grįžę tauragiškiai. Dažniausiai autobusų parko vairuotojams sugrįžėlių tenka važiuoti parvežti į Vilniaus oro uostą.

Išsamiau apie iš užsienio į Tauragę grįžtančius tauragiškius informuosime artimiausiame „Tauragės kurjerio“ laikraščio numeryje.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Palikite komentarą