Trūksta ir vaistinėlių, ir vaistų, ir šalmų

Dalintis:

Trys Tauragėje daugiau nei dešimtmetį dirbantys automobilių pirkėjai iš Ukrainos šeštadienio vakarą buvo surinkę per šimtą pirmosios pagalbos vaistinėlių, keletą šalmų, nuskausminamųjų vaistų. Vyrai visą tauragiškių suaukotą labdarą jau pirmadienį išveš į Ukrainą.

Du Vitalijai ir Leonidas ­– taip prisistato labdarą renkantys vyrai. Šeštadienį pusę devynių vakaro jie dar naršė internete ir ieškojo, kur nusipirkti šalmų. Vyrai į juos investuoti žada savo pinigus.

– Mes išvažiuojame pirmadienį. Tauragiškiai aukoja vaistinėles, veža ir iš namų, ir pirktas parduotuvėje, bet mums dar reikia medikamentų, nuskausminamųjų vaistų, tvarsčių, bintų, Labai reikia šalmų. Vienas tauragiškis atvežė jų penkiolika, ieškome, kur galime gauti dar, – sakė Vitalijus.

Ukrainiečiams ypač trūksta šalmų. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Vyrai į Ukrainą važiuos krovininiu automobiliu, kuris dar nė puse neužpildytas reikiamomis prekėmis. Visi, kas gali paremti kare besikaunančius ukrainiečius daiktais, laukiami svečių namuose „Alantas“ iki pirmadienio pietų.

– Kalbame su artimaisiais, mes visi tikimės geriausio. Šalyje nėra privalu eiti į karą, bet pervažiavus sieną, atgal į Lietuvą grįžti nebegalėsime. Visi vyrai nuo 18 iki 65 metų negali palikti Ukrainos. Mes žinome, kur važiuojame. Mūsų bilietas tik į vieną pusę, – „Tauragės kurjeriui“ sakė broliai iš Ukrainos.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą