Turgelio renovacija įsibėgėjo, netrukus remontuos gretimą aikštelę

Dalintis:

Beveik tuo pačiu metu Tauragės centre bus rekonstruojama prekyvietė ir šalia jos esanti aikštė. Savivaldybė atnaujins automobilių stovėjimo aikštelę tarp meno mokyklos ir daugiabučio pastato. Sutartys su rangovais jau pasirašytos, darbus baigti planuojama kitų metų gegužę.  

Rugsėjį Tauragės savivaldybės administracija pasirašė statybos rangos sutartį dėl turgelio rekonstrukcijos. Nuo spalio pradžios prekyvietės teritorijoje pluša UAB „Šilalės statyba“ darbininkai. Už įrengtas vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, elektros požemines komunikacijas, pakeistą dangą ir naują apšvietimą, naujas stogines ir kioskelius bendrovei bus sumokėta 274 242 Eur.

– Darbus pradėjome spalio 4 dieną. Baigiame nugriauti kioskelius, esame pradėję žemės kasimo darbus. Montuosime vandentiekio nuotekų komunikacijas: kasam gruntą, pilsim numatytus sluoksnius. Darbus vykdome kaip suplanuota, – sakė bendrovės „Šilalės statyba“ direktorius Vaidas Kuzminskis.

Prieš keletą dienų Tauragės savivaldybės administracija sudarė sutartį su UAB „Hidrokesta“ iš Šakių rajono. Bendrovės direktorius Valdas Savukaitis įsipareigojo už 99 927 Eur sutvarkyti prekyvietės (Spaustuvės g. 1) aikštę ir teritoriją tarp Vytauto g. 76B ir Dariaus ir Girėno g. 11A. Bus įrengta nuotekų šalinimo sistemą, apšvietimas, paklota nauja danga. Darbai netrukus prasidės, jų pabaiga numatyta 2022 m. gegužės 20-ąją.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą