Tvarkys vieną Žalgirių mikrorajono sankryžą

Dalintis:

Ateities tako gyventojai turėtų lengviau atsikvėpti. Savivaldybė skelbia viešųjų pirkimų konkursą ir ieško, kas sutvarkys Ateities tako ir Gedimino gatvių sankryžą. Darbams planuojama skirti 50 tūkst eurų.

Duobės Gedimino gatvėje – ne vienintelė Žalgirių mikrorajone gyvenančių tauragiškių problema. Sankryža su Ateities taku piko valandomis užsikemša nuo pasukti į kairę Gedimino gatvėje norinčių vairuotojų. Gyventojų prašymu savivaldybė paskelbė konkursą šiai sankryžai sutvarkyti. Darbus planuojama atlikti iki spalio 31 dienos.

Tvarkoma bus 49 metrų ilgio Ateities tako atkarpa, įrengiama apšviesta perėja. Numatoma įrengti papildomą eismo juostą ir eismą organizuoti taip, kad išvažiavimas iš Ateities tako būtų organizuojamas dviem eismo juostomis – posūkis į kairę ir posūkis į dešinę.

Plytelės dešinėje gatvės pusėje bus pakeistos trinkelėmis, numatant įspėjamųjų paviršių įrengimą. Kairėje gatvės pusėje trinkelės bus keičiamos tik tose vietose, kuriose bus įrengti įspėjamieji paviršiai. Visi statybos darbų zonoje iškirsti medžiai privalės būti atsodinti. Žadama, kad sutvarkyta sankryža tarnaus ir neįgaliesiems. Bus įrengti specialiai pažeminti nuvažiavimai ir užvažiavimai ant šaligatvio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą