Tvinstanti gatvė – tik 23-čia laimingųjų sąraše

Dalintis:

Prašniokštus liūčiai ar prasidėjus lietingajam laikotarpiui, Maironio gatvė įkalina aplinkinius gyventojus: neapeisi, nebent tik automobiliu iš lėto pervažiuosi patvinusią atkarpą. Suaugusieji jau įprato sukti aplinkkeliu, o štai vaikams, pasak mamos Eglės, ši vieta – tikra tragedija.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi jauna moteris išsakė pasipiktinimą dėl to, kad Maironio gatvė neišbrendama ir problema nesprendžiama daugybę metų. Ji teigė dėl patvinusios gatvės skambinusi į savivaldybę, ten buvusi nuraminta, kad galbūt kitąmet bus lėšų ir Maironio gatvė bus tvarkoma.

– Man sakė, kad žino šią bėdą ir tai, kad yra problemų su šia gatve, – kalbėjo Eglė. – Vaikams, einantiems į „Aušros“ progimnaziją ar Profesinio rengimo centrą, neįmanoma Maironio gatve eiti, turi daryti didelį lankstą. Šitiek metų niekaip negali sutvarkyti, kiek gi galime taip vargti? Anksti rytais lydžiu dukrelę į mokyklą, tamsu, lyja, žvarbu, o mes priverstos eiti aplinkinėmis gatvėmis. Dėl visų vaikų skaudu, nes pro čia daug jų eina.

Maironio gatvė. Reginos Genienės nuotrauka

Mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius atsakė, kad pagal sudarytą Tauragės miesto gatvių eiliškumo sąrašą Maironio gatvė yra 23 vietoje.

„Todėl dar negalime prognozuoti, kada šioje gatvėje prasidės asfaltavimo darbai. Tačiau Tauragės rajono savivaldybės taryba yra pritarusi valdžios ir privataus subjektų partnerystės (PPP) projektui, kurį pavykus įgyvendinti, Tauragės miesto gatvių asfaltavimas galėtų vykti greičiau“ (kalba netaisyta, – red.), – rašo savivaldybės atstovas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą