Ugniagesiai primena: dūmų detektorius – būtinybė

Dalintis:

Šių metų skaudūs kaimyninių rajonų įvykiai, kurių metu žūsta žmonės dar kartą parodo, kad nuo gaisrų reikia saugoti ne tik savo materialinį turtą, bet ir savo bei savo artimo gyvybę. Dūmų detektorius gali būti vienintelis pagalbos šauksmas vienišų, sergančių, negalią turinčių, socialinių įgūdžių stokojančių žmonių namuose.

Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) pareigūnai primena, kad nuo 2018 m. gegužės 1 d. įsigaliojo reikalavimas gyvenamosios paskirties pastatuose įrengti autonominius dūmų detektorius. Patalpose įrengti autonominiai dūmų signalizatoriai turi būti techniškai tvarkingi ir veikiantys.

Ugniagesiai prašo nelikti abejingais, jei žinote, kam reikalinga pagalba. Apie tai galima pranešti artimiausiai priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai. Tauragės mieste ir rajone – tel. 8 (446) 62 750, el.p: taurage.pgt@vpgt.lt, Pagėgių savivaldybėje – tel. (8 441) 56 078, el.p. pagegiai.pgt@vpgt.lt.

Kaip praneša specialistai, svarbiausias tikslas – ne bausti, o ugdyti šalies gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą ir skatinti gyventojus namuose įsirengti autonominius dūmų detektorius. Patirtis rodo, kad ne vienas autonominis dūmų detektorius gelbsti gyvybes ir padeda išvengti didelių nuostolių, kurie neišvengiami, kai ugnis išplinta.

Kad neliktumėme be namų ir artimųjų – privalome patys pasirūpinti jų saugumu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą