fbpx

Užstrigo izoliacijoje esančiųjų duomenų sistema

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad dėl atliekamų techninių informacinės sistemos naujinimo darbų laikinai nebus skelbiama, kiek asmenų yra izoliacijoje. Tauragėje taip pat pasitaikė atvejų, kai pareigūnams nuvykus patikrinti, kaip žmonės laikosi saviizoliacijos, paaiškėjo, kad duomenys sistemoje buvo netikslūs.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) skelbia, jog šiuo metu sistema naujinama. Siekiama užtikrinti, kad izoliacijos laikotarpio tikrinimo sistema veiktų pilna apimtimi, nes ne visais atvejais sistema tinkamai įvertina izoliuotų asmenų izoliacijos laikotarpį. Paprastai tariant – ne visuomet laiku atsinaujina informacija, kai žmogaus izoliacijos laikotarpis pasibaigia.

Kaip tik šią savaitę vykusiame Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje kalbėta apie duomenų neatitikimus – pasitaikė atvejų, kad duomenų bazėse išlikę duomenys asmenų, kurie arba jau pasveikę, arba jau mirę. Dėl to, suprantama, kyla nemalonumų, kai pareigūnai nuvyksta patikrinti, ar šie laikosi saviizoliacijos reikalavimų.

NVSC informuoja, kad atlikus sistemos tobulinimo darbus, NVSC izoliacijoje esančių asmenų skaičių skelbs, kaip ir iki šiol.

NVSC Tauragės departamento duomenimis, penktadienį Tauragės rajone saviizoliacijoje buvo 180 žmonių, iš jų 173 – didelės rizikos grupėje.

Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje pranešta, kad nuo kitos savaitės pirminės sveikatos priežiūros įstaigos apie pasveikusius asmenis pačios galės pranešti duomenų sistemoje, tad ir sergančių koronavirusu skaičiai bus tikslesni.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą