fbpx

Vairavimo egzaminas: laisvos vietos – kovo mėnesio pabaigoje

Dalintis:

Pranešama, kad jau nuo rytojaus atnaujinami praktiniai vairavimo egzaminai. „Regitra“ primena, kad būtina iš anksto pasirūpinti  respiratoriumi. Egzaminų tvarkaraštis ypač užimtas – laisvų vietų matyti tik kovo mėnesio pabaigoje.

„Regitra“ praneša, kad nuo šiol atvykstantiems į praktikos egzaminus būtina patiems pasirūpinti respiratoriumi ir jį dėvėti viso vizito metu. Respiratorių nebūtina dėvėti šiais atvejais (pakanka kitų nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių):

teorijos egzaminų metu;

laikant AM, A1, A2, A ir B1 (vairuojama kaip motociklas) kategorijų egzaminus;

neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Taip pat būsimų vairuotojų, kaip ir visų kitų klientų, atvykus į „Regitros“ padalinį prašoma laikytis šių bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir, jei yra galimybė, už paslaugas atsiskaityti banko mokėjimo kortele. Prieš prasidedant egzaminui būsimų vairuotojų taip pat bus prašoma pasirašyti ir patvirtinti, jog jie neturi ligos simptomų bei jiems netaikoma izoliacija dėl koronaviruso infekcijos.

Svarbu žinoti ir tai, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą praktikos egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Tad būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą bei pasirinkti kitą patogų laiką. Tai galima padaryti tiesiog internetu ČIA.

Laikinai einanti Komunikacijos skyriaus vadovės pareigas Emilija Bardauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad būsimieji vairuotojai nuolat registruojasi, tad grafikas yra kintantis. Visgi kai kurie dar prieš paskirtą egzamino laiką informuoja negalintys atvykti – taip net šiai savaitei atsilaisvino vieta.

– Klientai Tauragės padalinyje registruojasi į visų kategorijų praktikos egzaminus. Kaip ir įprastai, daugiausiai užsiregistravusių yra į populiariausios B kategorijos egzaminus. Laisvų vietų yra visoms kategorijoms. Pavyzdžiui, B kategorijos praktikos egzaminui laisvų vietų yra kovo pabaigoje–balandžio pradžioje. Taip pat svarbu pastebėti, jog egzaminų tvarkaraštis nuolat kinta, kadangi jis yra pildomas etapais, o taip pat yra asmenų, kurie atšaukia registraciją. Štai šiuo metu matome, jog B kategorijai yra atsilaisvinusi vieta net šiai savaitei – kovo 12 d., – informavo E.Bardauskienė.

Kokias saugumo priemones taiko „Regitra“?

Įmonė taip pat imasi visų būtinųjų ir papildomų apsaugos priemonių, kurios užtikrintų kuo didesnį saugumą. Egzaminuotojai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis, o prieš pradedant praktikos egzaminų veiklą – jie bus testuojami profilaktine tvarka.

Darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas tarp žmonių: teorijos klasėse reguliuojami srautai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros, atskiriančios klientą nuo egzaminuotojo. Taip pat transporto priemonės ir patalpos yra reguliariai dezinfekuojamos, vėdinamos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą