fbpx

Vairuotojų dėmesiui: J.Tumo-Vaižganto gatvėje – žiedinė sankryža

Dalintis:

Dėl eismo saugumo artėjant prie „Šaltinio“ progimnazijos nutarti pakeitimai: jau jungiamas naujutėlaitis šviesoforas prie pėsčiųjų perėjos priešais mokyklą bei užbaiginėjama žiedinė sankryža su Bernotiškės gatve.

J.Tumo-Vaižganto gatvė ties „Šaltinio“ progimnazija jau seniai buvo laikoma nesaugia vieta. Nuo Oko miško atvažiuojantys vairuotojai mokslo metais ten dažnai rikiuodavosi į dvi eismo juostas, nors tėra tik viena. Tėveliai prisigretinę prie šaligatvio paleisdavo į mokyklą atvežtus mažuosius, antroje juostoje rikiuodavo dirbantieji ar gimnazistų tėvai, sukantys į Žalgirių gimnaziją. Prieš pamokas ir darbo dienos pradžią susidarydavo nemenka automobilių eilė, nusidriekdavusi kone iki pat sankryžos su Bernotiškės gatve. Nebuvo saugu ir dieną, mat per ilgąją pietų pertrauką daug moksleivių pasileisdavo kone bėgte per gatvę link parduotuvės.

Dar birželio 26-ąją Tauragės rajono savivaldybė paskelbė apie pasirašytą sutartį su UAB „Saugus eismas“ dėl saugaus eismo priemonių diegimo šioje J.Tumo-Vaižganto gatvės dalyje. Nuspręsta, jog būtina įrengti šviesoforą prie progimnazijos pagrindinių vartų, kad mažieji galėtų saugiau kirsti gatvę. O sankryžoje su Bernotiškės gatve, kur didelis eismo srautas atvažiuojančių iš sodų bei iš mikrorajono, nutarta įrengti mini žiedinę sankryžą. Taip pat J.Tumo-Vaižganto gatvės sankryžoje su Moksleivių alėja suplanuota pėsčiųjų saugumo salelė.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Jau ketvirtadienį tauragiškiai vairuotojai turėjo važiuoti mini žiedine sankryža, įrengtas ir tokią sankryžą žymintys kelio ženklai. Tiesa, dar ne visi vairuotojai supranta, kaip ja važiuoti. Buvo galima pastebėti vieną-kitą vairuotoją, sukantį priešinga eismo juosta, nei nurodo kelio ženklinimas. Stovi ir naujas šviesoforas, tačiau šis dar neveikia.

Jau anksčiau Tauragės rajono savivaldybė informavo, kad šie darbai rajonui atsieis 41 tūkst. 657 Eur.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą