Vilkyčiuose startavo tik vienas tauragiškis

Dalintis:

Savaitgalį Vilkyčiuose vyko net dviejų ralio kroso čempionatų baigiamieji etapai – Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos šalių. Varžybose dalyvavęs vienintelis tauragiškis Andrius Kubilius, važiavęs „Lada“ markės automobiliu, savo klasėje garbingai nusileido varžovui iš Latvijos ir pelnė antrąją vietą.

Anot teisėjų klubo „Jūra“ nario Vaido Stašaičio, savaitgalio varžybose veiksmo netrūko. Sportininkams kortas maišė ne tik gendanti technika, bet ir gerą valandą trasą skalavusi liūtis.

– Permaininga pirmoji varžybų diena buvo ir mūsų, Tauragės, atstovui. Šeštadienio ryto treniruotėse subyrėjo galinio tilto reduktorius. Mechanikams pavyko išspręsti problemą ir kvalifikacijas Andrius įveikė be didelių sunkumų, pateko į finalą. Deja, čia sėkmė ir nusisuko. Pradėjo streikuoti greičio dėžė, negana to, besivydamas varžovą padarė klaidą, išslydo iš trasos ir užklimpo smėlyje. Finale mūsiškis liko paskutinis, – apgailestavo teisėjas.

Sekmadienis Tauragės atstovui buvo sėkmingesnis. „NEZ Touring Car“ klasėje startavo tik du dalyviai. Abu jie vairavo „Lada“ automobilius. Čia be didesnės konkurencijos nugalėtoju tapo estas Rauno Rappu. Pasak V.Stašaičio, A.Kubiliui šansų laimėti beveik nebuvo, mat esto automobilio originalus variklis buvo pakeistas daug galingesniu „Ford“ markės varikliu.

Čempionate dalyvavo ir svečiai iš Latvijos bei Estijos. Beje, jie ir iškovojo daugiausia pirmųjų vietų.

Šis etapas buvo paskutinis tiek Šiaurės Europos zonos šalių, tiek Lietuvos ralio kroso čempionato sezone. Artimiausios ralio meistrų varžybos bus surengtos Sungailiškiuose rugpjūčio 29-ąją. Vyks Lietuvos autokroso čempionato ir pirmenybių trečiasis etapas. Varžybose žada dalyvauti 4 Tauragės rajono sportininkai.

– Iš viso numatyti penki etapai, bet jei koronaviruso situacija pablogės, suplanuoti etapai gali neįvykti ir galutiniai rezultatai paaiškėtų anksčiau, – sakė V.Stašaitis.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą