Visuomenės sveikatos biuras ieško psichologo

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras planuoja įdarbinti psichologą. Naujo etato steigimui šią savaitę pritarė Tauragės rajono savivaldybės taryba, beliko paskelbti atranką.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė, lig šiol psichologų paslaugas biuras pirkdavo – vykdydavo viešųjų pirkimų konkursus.

Įstaigos vadovė atvirauja – Tauragėje surasti psichologą, kuris galėtų dirbti pilnu etatu, nebus lengva, tačiau viliasi, kad paskelbtą paiešką pastebės ką tik studijas baigę žmonės.

– Tauragėje su psichologų paieška visi turi rūpesčių. Ir mokykloms jų trūksta. Kiek aš pažįstu psichologų, tai jie jau turi pilnus krūvius, dar teikia privačias konsultacijas. Tačiau savivaldybės taryba jau patvirtino etatą ir mes nedelsdami pradėsime ieškoti. Reikia būti baigus psichologijos magistrą, specifinių kvalifikacijos reikalavimų pas mus nėra, – sakė D.Genienė.

Pinigus atlyginimui skirs Sveikatos apsaugos ministerija. Anot D.Genienės, jei nepavyks rasti – paslaugos bus perkamos ir toliau.

D.Genienė sako, kad visuomenės sveikatos biurui reikia ne tik psichologo. Trūksta ir visuomenės sveikatos specialisto ar net kelių. Įstaiga turi ir kelis pensinio amžiaus žmones, kurie jau nori išeiti pailsėti. Be to, Sveikatos apsaugos ministerija svarsto mažinti vienam visuomenės sveikatos specialistui tenkančių mokinių skaičių, vėl atsiras naujų darbuotojų poreikis visoje Lietuvoje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą