Žada suremontuoti aikštelę

Dalintis:

Duobėtoje automobilių stovėjimo aikštelėje Bažnyčių gatvėje vairuotojai laužo automobilius. Savivaldybės Statybos skyrius vietos politikų prašo palaiminti šios aikštelės remonto projektą.

Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas tarybos posėdyje pristatė klausimą dėl teritorijos tarp Bažnyčių g. 20 ir 22 namų sutvarkymo. Prašyta tarybos pritarti techninio projekto rengimui.

F.Sragauskas politikams paaiškino, kad minima vieta neįtraukta į planuojamų sutvarkyti eilę, ji nepriskiriama daugiabučių aikštelėms.

– Aikštele naudosis visi. Ji yra prie vienos gražiausių gatvių. Per šią aikštelę žmonės eina į turgelį ir reabilitacijos centrą, – sakė Statybos skyriaus vedėjas.

Anot jo, sutvarkius problematinę vietą, bus įrengti lietaus nuotekų tinklai, paklotas asfaltas, įrengtas apšvietimas. 1200 kv. metrų aikštelės sutvarkymas, anot F.Sragausko, gali atsieiti apie 120-150 tūkstančių eurų.

Svarstant šį klausimą Ekonomikos komiteto posėdyje, tarybos nariai siūlė prie šios aikštelės darbų prisidėti ir gretimuose namuose įsikūrusioms verslo įmonėms. F.Sragauskas patikino, kad tokių verslo pasiūlymų negauta, tačiau pirmiausia savivaldybė nori pasirengti techninį projektą, o paskui jau būsią matyti, kada ir kokiomis lėšomis vykdys darbus. Beje, šioje aikštelėje yra ne vienas apleistas privatus garažas, jų savininkams savivaldybės Architektūros ir geodezijos skyrius yra išsiuntęs įspėjimus.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą