Ar prisimenate, kaip skamba tyla?

Dalintis:

O gal žinote, kaip kvepia ramybė? Kai įsisukate į beprotišką gyvenimo ritmą, kai laikas bėga, o Jūs nespėjate visko suvaldyti… Sustokite, skirkite šiek tiek dėmesio ir laiko sau, pažadame – gyvenimas Jums nušvis visai kitomis spalvomis! Nors ir trumpam, tačiau suprasite, kad gali būti ir kitaip.

Masažas, kaip geros savijautos ir sveikatingumo šaltinis, buvo žinomas dar gilioje senovėje. Jau tada žmogaus rankų prisilietimas laikytas turinčiu didelės galios paveikti viso organizmo būseną. Šiandien tikrai žinoma, kad profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau. Masažo metu pagerėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Masažas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Masažo metu naudojant eterinius aliejus aromatai įkvepiami – tai teigiamai veikia nervų sistemą, švelnina stresą, nemigą ir suteikia dvasinių bei fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų veiklą. Masažo tikslas – užtikrinti gerą savijautą, saugoti nuo ligų ir stiprinti bei gražinti žmogaus fizinį kūną.

Todėl masažas rekomenduojamas žmogui nuo gimimo:

– kad stiprėtų ryšys su mama (kai masažą atlieka mama);

– dingtų gimimo stresas;

– tvirtėtų raumenys ir imuninė sistema;

– stuburo iškrypimo profilaktikai.

Iki gilios senatvės:

– esant nutukimui;

– bendram organizmo persitempimui, nuovargiui;

– klimakteriniam periodui;

– nemigai, depresijai.

Kasmetiniai veido masažai: stiprina, gaivina ir tonizuoja veido, kaklo odą. Pažadina aptingusią ir nualintą odą, daro ją gaivią ir stangrią, suteikia ypatingos švaros pojūtį.

Anticeliulitinių masažų dėka:

– mažėja kūno apimtis,

– nyksta celiulitas,

– išvalomas organizmas,

– oda tampa stangri ir švelni,

– pakeliamas suglebusių raumenų tonusas.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą