fbpx

Astrologinė prognozė kovo 2-8 dienoms

Dalintis:

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 2-8 dienoms.

AVINAS
Šią savaitę seksis tvarkyti komercinius, leidybinius, reklamos reikalus, prekiauti. Regis, noriai aptarinėsite aplinkinių nuotykius ir jausmus arba patys aktyviai flirtuosite, žavėsitės. Stenkitės prisitaikyti prie kintančios situacijos. Artėjant savaitgaliui, daugės meilės apžavų, malonių pažadų ar pasiūlymų. Tik nepraraskite saiko išlaidaudami ir reikalaukite garantijos, pirkdami brangius daiktus, venkite aklos rizikos.
JAUTIS
Jeigu pasistengsite, šią savaitę galite sudaryti reikalingą sandorį, susitarti dėl jums aktualaus verslo susitikimo ar meilės pasimatymo. Tik pasistenkite realiai vertinti savo galimybes, jėgas, lėšas bei konkurentų, oponentų galias. Artėjant savaitgaliui, situacija darysis labai prieštaringa. Jeigu su kažkuo santykiai yra įtempti, tuomet laukia keistos scenos, nelaukti ekscesai. Regis, norėdami užsimiršti prisipirkti gražių daiktų, gardumynų. Atsargiai su elektra, ugnimi.
DVYNIAI
Šią savaitę dėl netikėto palaikymo ir komplimentų turėtumėte pasijusite tvirčiau. Geros emocijos skatins veiklai, naujovėms. Tikėtina sėkminga intelektinė bei kūrybinė veikla. Antroje savaitės pusėje galite mėginti papildomai užsidirbti. Jeigu tai susiję su sunkiu darbu, tai problemų turbūt nekils. Tačiau bandymas nelegaliai pasipelnyti arba kitokia neapgalvota rizika gali baigtis nekaip. Tinkamai eksploatuokite techniką, elektros įrangą. Saugokite sveikatą, venkite intrigų.
VĖŽYS
Savaitės pradžioje turbūt jausitės pavargę nuo kontaktų, norėsis asmeninės erdvės. Galbūt pajusite kūrybinį įkvėpimą, susidomėsite mistika, joga. Puiki nuojauta neapvils ten, kur reikia ką nors suprojektuoti, įvertinti ar pasirinkti. Tačiau kitose srityse būsite linkę nerimauti, dramatizuoti. Į savaitės pabaigą kils ūpas planuoti pramogas, keliones, kultūrinę savaitgalio programą – vykimą į teatrą, koncertą, šou renginį, muziejų ar kt. Galite sulaukti malonaus dėmesio, netikėtos romantikos.
LIŪTAS
Šią savaitę jums gali tekti priimti svarbų sprendimą visuomenine, politine ar profesine prasme. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą, kvietimą. Bus pagunda nerti į tarnybinį romaną, leistis į abejotinus nuotykius. Antroje savaitės pusėje gali prastėti savijauta – tiek fizinė, tiek psichologinė. Neatsargumas, skubėjimas nieko gero nežada. Gresia žala, traumos. Visgi kai kas džiugins, ypač savaitgalį. Tai gali būti malonūs santykiai su kažkuo iš pažįstamų asmenų, giminių ar kaimynų.
MERGELĖ
Nuo pirmadienio neblogai tvarkysite verslo, karjeros, politikos reikalus. Galbūt atsiras naujų galimybių, sublizgėsite originaliomis idėjomis ar pan. Nauji projektai teikia gerų vilčių. Gausūs susitikimai, disputai, pasisakymai realioje ir virtualioje erdvėje per savaitę gerokai išvargins, todėl savaitgalį mieliau rinksitės nuošalumą, vienatvę. Kita vertus, atsiriboti jums gali nepavykti, nes kitiems neišvengiamai prireiks jūsų dėmesio arba jie būtinai panorės jus kuo nors nustebinti, pradžiuginti.
SVARSTYKLĖS
Šią savaitę augs būtinybė mokytis, atnaujinti ir gilinti žinias. Galima profesinė ar kitokia kelionė, stažuotė, kūrybinis konkursas ar pan. Prie sėkmės labai prisidės jūsų kompetencija, gyvenimo patirtis bei pažintys. Kita vertus, ir koją gali pakišti praeities santykių problemos, kažkada susigadintas įvaizdis, nevykęs meilės romanas. Prieš savaitgalį teks padirbėti. Susikaupkite, antraip savo aplaidumu pridarysite žalos. Apie malonumus galvokite atlikę būtinus darbus, pareigas. Savaitgalis bus kupinas susitikimų.
SKORPIONAS
Savaitės pradžioje galite derėtis dėl turto ar pelno dalybų, piniginių atsiskaitymų, mokėti mokesčius, palūkanas. Finansinių reikalų nereikėtų atidėlioti. Tik nepamirškite, kad neteisingumas kitų atžvilgiu sukeltų blogų pasekmių. Tiktų apsilankyti dėmesio vertame renginyje. Atsargiai kelyje. Į savaitės pabaigą pozityvią energiją ir kūrybinį, intelektinį originalumą keis polinkis elgtis rizikingai, provokuoti oponentus, vaizduoti teisuolius. Netampykite tigro už ūsų, taip bus geriau ir jums, ir kitiems
ŠAULYS
Nuo pirmadienio seksis darbuotis, jei turite kūrybinę gyslelę arba bendradarbiaujate su tokiais žmonėmis, kurie kupini idėjų. Tikriausiai pasijusite geriau vertinami, gausite laukiamą atsakymą, pasiūlymą. Būsite nusiteikę pirkti gražius daiktus. Pasistenkite sutvarkyti finansinius reikalus, dokumentus, sumokėti baudas. Savaitgalį nežiopsokite kelyje, nes dėl neatidumo gresia problemos. Mokykitės, kelkite kultūrinį, intelektinį lygį, plėskite akiratį. Atidžiai rinkitės technines, ūkines, buitines, apdailos prekes.
OŽIARAGIS
Jeigu laukiate naujienų, susijusių su įsidarbinimu, sveikatos patikrinimo rezultatais, šią savaitę turbūt sužinosite rezultatus. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Gali kilti dilemų partnerystės, draugystės santykių klausimais. Bus nelengva suderinti savo ir kitų žmonių interesus, nuomones. Partneris gali jaukti jūsų planus. Savaitgalį jums gali prireikti psichologinės pagalbos, palaikymo. Arba to reikės draugui, sutuoktiniui. Jei taupote pinigus, savaitgalį atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų.
VANDENIS
Šią savaitę gali labai suaktyvėti gerbėjai, atsirasti naujų simpatijų. Netikėtai galite gauti naujo darbo pasiūlymą. Gali pasisekti ir žaidime, konkurse. Tikriausiai noriai rinksitės pirkinius namams, artimiesiems. Visgi turite itin saugotis gaisro, elektros iškrovos. Artėjant savaitgaliui darbo krūvis gali netgi padidėti. Jeigu skubėsite, nervinsitės, tai darysite daugiau klaidų, didės gamybinių ir kitokių traumų pavojus. Savaitgalį jūsų nuotaikas labai veiks artimieji. Bus ir jaukių, ir dirglių valandėlių.
ŽUVYS
Savaitės pradžioje jums labiausiai norėsis leisti laiką namuose. Regis, puikiai seksis kūrybinė veikla. Tikėtini įvykiai, įspūdžiai, susiję su gerbėjais ir vaikais. Apskritai būsite nusiteikę žaismingai. Mylimas žmogus padės rasti teisingą sprendimą. Savaitgalį atsiras daugiau noro darbuotis arba naršyti po internetą, ieškant sau tinkamo darbo. Į keistus skelbimus žiūrėkite atsargiai, nes jie gali klaidinti. Rašydami komentarus, atsiliepimus, nepraraskite takto ir mandagumo. Kur nors išvykę galite sublizgėti savo įvaizdžiu.
Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą