Gamta nelaukia, ką kaltininku pripažins teismas

Dalintis:

Lietūs ir toliau griauna Meilės alėją. Sekmadienį Jūros šlaitas nuslinko dar labiau.

Sutvarkyta Meilės alėja ir žole apželdintas upės šlaitas neilgai džiugino tauragiškius – problemos pastebėtos dar 2015 metais. Trejus metus truko valdžios ginčai, kaltų paieškos ir galiausiai tik 2018 metais šlaitas buvo sutvarkytas. Tačiau ir tai buvo laikina – šlaitas toliau slenka.

Meilės alėjos šlaitas. Elitos Žemaitienės nuotrauka

Jūros upės pakrante vaikštinėjantys tauragiškiai tvirtina šeštadienį jokios nuošliaužos nepastebėję. Tačiau šįryt kelią pastojo žemių ir vejos sankaupos.

Primename, kad prieš daugiau nei metus, 2020-ųjų pavasarį, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas savo feisbuko paskyroje rašė, kad šlaitą tvarkęs rangovas atsakomybės prisiimti nenori.

„Rangovas atsiunčia raštą, kad įmonė atsakomybės prisiimti nenori, todėl nepavykus sutarti dėl darbų atlikimo garantijos prasidės ir teisminiai ginčai. <…> Buvo daug susirinkimų, geologinių, topografinių ir vandens tyrimų, kompiuterinio modeliavimo, ne vienas projektas ir projektinis pasiūlymas, konsultacijos su ekspertais, projekto ekspertizės, statybos darbų projektai ir kt., tačiau rezultatas tas pats. Gaila ir atsiprašau“, – tąkart savo feisbuko sekėjams rašė D.Kaminskas.

Taką tvarkiusios bendrovės „Stamela“ atstovai „Tauragės kurjeriui“ yra teigę, kad šlaitą ardo pašaliniai, nuo bendrovės nepriklausantys veiksniai, todėl garantinis aptarnavimas negaliojantis.

Meilės alėjos šlaitas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybė kreipėsi į teismą, reikalaudama įpareigoti UAB „Stamela“ sutvarkyti darbų defektus. Tačiau įmonės atstovai tvirtina darbus atlikę pagal projektą. Kol ginčas nagrinėjamas, gamta nelaukia.

Galerijoje galite matyti, kaip Meilės alėjos šlaitas atrodė 2020-ųjų kovo mėnesį.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą