Gamta rodo savo galią: iš krantų išsiliejusios upės semia kelius

Dalintis:

Pajūryje didžiulių nuostolių pridarė savaitgalį siautusi audra, apsemtos kai kurios gatvės. Patvinusios upės Tauragės rajone taip pat kėsinasi – Šešuvies upė užliejo aplinkines pievas, Jūra skalauja kelius ir poilsiavietes.

Tauragės rajono gyventojai socialiniuose tinkluose dalinasi vaizdais iš savo rūsių, kurie dėl didžiulio kritulių kiekio užtvindyti. Seniūnai sako taip pat sulaukiantys gyventojų skambučių su pagalbos prašymais. Tik padėti teigia negalintys – privačiu turtu teks rūpintis patiems.

– Apgailėtina, kaimo keliai visi pažliugę, kelių viršutinis sluoksnis minkštas. Drąslaukio kelias išvis beveik nepravažiuojamas net su džipu. Greideriuoti neis dabar, turime laukti, kol pašals. Jei tą pliurzę dabar valysim, negalėsim žmonėms į akis pažiūrėti – bus daug blogiau, gautųsi košė, – sakė Tauragės seniūnė Danguolė Jatautienė.

Patvinusi Jūra. Mortos Mikutytės nuotrauka

Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius atviravo, sulaukiantis lygiai tokių pat gyventojų skundų. Keliai prasti, o į vienkiemius apskritai neįmanoma patekti automobiliais.

„Tauragės kurjerio“ redakcija sulaukė skaitytojo filmuotos vaizdo medžiagos, kurioje matyti į kelią besikėsinanti Šešuvis, kuri iš krantų išsiliejo apsemdama visas aplinkines pievas.

Ištvino ir Jūros upė, kuri jau apsėmė pliažą, pėsčiųjų takus. Per vandenį užtvankos beveik nematyti. Jovarų bendruomenės įkurta poilsiavietė taip pat apsemta, o į vaikų žaidimų aikštelę patekti būtų galima nebent skriste arba valtimi.

Žvyrkeliu į Beigeriškių kaimą, einančiu po geležinkelio tiltu, pravažiuoti irgi nepavyks – Ežeruona, kaip ir kitos upės, išsiliejusi iš krantų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą