Jūros šlaito situaciją svarstys Ekstremaliųjų situacijų komisija (papildyta)

Dalintis:

Trečiadienio rytą Tauragę apskriejus žiniai, kad nuslinko dar vienas Jūros upės šlaitas, Meilės alėjos takas uždarytas. Šiandien susidariusią situaciją svarstys Ekstremaliųjų situacijų komisija. Naktį nuslinko ir dar viena šlaito dalis.

Apie nuslinkusį Meilės alėjos šlaitą atsakingus asmenis informavo vakar apie 7 val. į darbą ėjęs tauragiškis. Neilgai trukus įvykio vietos netoli Tauragės „Versmės“ gimnazijos apžiūrėti nuvyko Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus, įmonės „Dunokai“ vadovas Edikas Aleksa, savivaldybės Statybos skyriaus atstovai.

„Dunokų“ vadovas „Tauragės kurjeriui“ detalizavo, kad Meilės alėjos tako dalis pakibusi ore, todėl takas tapo itin pavojinga vieta. Ji nedelsiant buvo užtverta, įspėjimus išplatino ir gimnazijos atstovai.

Šiandien šios vietos tolesnį likimą ketina spręsti Ekstremaliųjų situacijų komisija, kuri į nuotolinį posėdį rinkosi 10 val. „Tauragės kurjerio“ žurnalistai siekė patekti į posėdį, tačiau iš Tauragės rajono savivaldybės atstovų sulaukė neigiamo atsakymo – esą į posėdį kviečiami tik komisijos nariai ir pagal poreikį įvairių įstaigų bei institucijų atstovai. Gavome patikinimą, kad po posėdžio bus suteikta informacija.

Papildymas

juros upes slaitas

Jūros upės šlaitai nuslinko. Mortos Mikutytės nuotrauka

Ketvirtadienio rytą tauragiškiai pastebėjo ir trečią nuslinkusį šlaitą. Pastaroji nuošliauža visai netoli pirmosios, kurią dar Tauragės rajono savivaldybės samdyti rangovai bandė tvarkyti. Matyti Jūros upėn nušliaužęs medis.

Vakarykštės nuošliaužos vietoje matyti, kad situacija dar pablogėjo. Meilės alėjos tako trinkelės, betoniniai įtvirtinimai slenka žemyn su visu gruntu. Tako nebėra.

juros upes slaitas

Jūros upės šlaitas. Domanto Pipiro nuotrauka

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą