Meilės alėja nepraeinama: dar viena nuošliauža

Dalintis:

Trečiadienio rytą tauragiškių pamėgtas Meilės alėjos takas tapo nepraeinamu – nuslinko dar vienas šlaitas, o takas dėl saugumo užtvertas ženklais.

Nepraeinamas tapo ir takas palei Jūros upę. Nuslinkdamas šlaitas ant jo paliko ne tik purvą, bet ir didžiulius medžius. Matyti, jog nuošliauža susiformavo ir kitoje Jūros pusėje, prie buvusio hipodromo.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad apie nuslinkusį šlaitą pranešta šįryt apie 7 val., kai nuošliaužą pastebėjo į darbą einantis Tauragės gyventojas.

– Viskas šviežia, pats ryte pamatęs išsigandau, – įspūdžio neslėpė seniūnas. – Užtvėrėm, bet tolimesnių veiksmų dar nežinau. Upės vanduo kyla.

juros upes slaitas

Jūros upės šlaitas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Miestą tvarkančios įmonės „Dunokai“ vadovas Edikas Aleksa sakė, kad atvykus apžiūrėti šlaito buvo matyti, jog upės vanduo sparčiai kyla, o viršuje einančio tako betoniniai įtvirtinimai kabo ore. Tikėtina, kad situaciją dar smarkiai koreguos vandens srovė. Dėl to kol kas nebus tvarkomas pasivaikščiojimų takas palei Jūros upę.

juros upes slaitas

Jūros upės šlaitas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Plačiau apie šlaitą ir ko imsis tvarkdariai, skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Nebepakeisi upės bėgimo,nors ji tekėtų ir pamažu-mano nuomone labai jau norima gamtą sureguliuoti/bet ji turi savo taisykles -paminėtinas ir nuplikintas Vilniaus pilies šlaitas.Šaltinėta Jūros krantinė taipogi NEPRIKLAUSOMA-ir visi norai ją,,įkalinti,, tampa tik nuostolingi.

Palikite komentarą