Nuošliauža formuojasi ir prie turistų pamėgto objekto

Dalintis:

Visoje Lietuvoje plinta pranešimai apie nuošliaužas ir smegduobes, tauragiškius gąsdina žemyn garmanti Meilės alėja. Nuošliauža formuojasi ir prie Pagramančio apžvalgos bokšto. Regioninio parko vadovas didelio pavojaus neįžvelgia.

„Tauragės kurjerio“ skaitytojai, nuvykę apžiūrėti patvinusių Jūros ir Akmenos upių santakos, išvydo ir kai ką daugiau. Jų atsiųstoje nuotraukoje matyti po naujutėlaičiu, tik šią vasarą lankytojams atidarytu pėsčiųjų taku, esančiu šalia apžvalgos bokšto, susiformavusi nuošliauža. Ją išvydę žmonės sunerimo – ar neištiks naujo statinio Meilės alėjos tako likimas?

– Pakrito viena vieta. Koks rimtumas, nuo vandens priklauso. Toje vietoje daug šaltinių, rangovas juos buvo sugaudęs. Užpilsim žemių, kai pradžius. Rangovai informuoti, jie tą ir padarys. Su gamta nepajuokausi, – kalbėjo Pagramančio regioninio parko patarėjas Sigitas Mėlinavičius, informavęs, kad lankytojams lipti į bokštą ar pasivaikščioti taku nedraudžiama.

pagramancio apzvalgos bokstas

Pagramančio apžvalgos bokštas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pasak pašnekovo, taką ir bokštą laikančios kolonos giliai sugręžtos į žemę ir statinius laiko tvirtai.

Bokštą ir taką stačiusios Kvėdarnoje registruotos įmonės „Kvėdarsta“ vadovas Gintas Navardauskas „Tauragės kurjeriui“ sakė nuošliaužos dar nematęs.

– Gamta yra gamta, neskubėkit. Jei kils problemų, pažiūrėsim. Manau, pavojaus čia nėra, – įsitikinęs G.Navardauskas. – Jei gausim raštą, tada žiūrėsim. O kol neateis pavasaris, tol nieko nepadarysi. Dabar tos nuošliaužos visoje Lietuvoje formuojasi.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą