fbpx

Pasprukusi papūga nusileido jovariškių kieme

Dalintis:

Penktadienio rytą Jovaruose gyvenančio Alfredo Paulauskio kieme nusileido nuo vanago sprukusi papūga. Plėšrūnas taip ir nuskrido, o Jovarų bendruomenė ieško egzotiško sparnuočio šeimininkų.

„Juokaujame, kad pastaruoju metu Jovarų bendruomenės puslapyje daugiausiai publikuojame skelbimų apie dingusius/atsiradusius šuniukus ir kačiukus, bet to dar nebuvo! Šįkart rasta papūga“, – rašoma Jovarų bendruomenės feisbuko puslapyje.

Papūgą kieme radęs Alfredas Paulauskis „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad tądien jam būnant kieme virš jo galvos praskrido vanagas. Matyt, plėšrus paukštis pabūgo žmogaus ir greitai dingo, kieme palikdamas medžiotą papūgą.

– Buvau su šunimi, tai jis nulėkė prie papūgos. Ji man gerokai ranką snapu sugnaibė, teko paukštį pridengti rankšluosčiu. Nuvežėme pas veterinarijos gydytoją, – kalbėjo jovariškis.

Veterinarijos gydytoja rado narvelį, papūgai tinkamo lesalo ir laukia atsiliepiančių šeimininkų.

– Čia jaunas nimfa korela patinėlis. Panašu, kad neteko kelių uodegos plunksnų, bet sveikas. Galėtų būti iš pačių Jovarų ir gal tik iš darbo namo grįžę šeimininkai jo tepasiges. Norinčių globoti jau yra, tačiau tikrieji šeimininkai turės įrodyti, kad yra šio paukščio savininkai, – tikino veterinarijos gydytoja.

Veterinarė atvira, šios rūšies paukščiai triukšmingi, tad lieka tikimybė, kad šeimininkai paukštį paleisdami jo tiesiog taip atsikratė. Vis dėlto, tikimasi, kad sparnuotis turi ieškančius šeimininkus.

Egzotiško paukštelio pasigedę žmonės turėtų kreiptis į Stoties gatvėje esančios veterinarijos klinikos „Vet Anima“ gydytoją Ligitą Baracevičiūtę.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą