Tauragei smogusi kruša pridarė milžiniškos žalos

Dalintis:

Trečiadienio vakarą Tauragėje kritusi kruša pridarė nemenkų nuostolių: tvino gatvės, skendo automobiliai. Patvino ir sporto salės Prezidento gatvėje.

Nors sinoptikai prognozavo, kad Lietuvoje trečiadienį gali iškristi kruša, tokio stichijos siautėjimo tauragiškiai nesitikėjo. Dieną tvyrojęs apie 30 laipsnių karštis popiet pasikeitė į smarkų lietų, galiausiai ir ledų gabaliukus. Tauragiškiai socialiniuose tinkluose ėmė dalintis vaizdais, kaip kone kibirais semia iš dangaus pabirusius ledukus.

Krentantys ledai draskė medžių šakas, žiedynus ir lapus, jais nuklodami miesto šventei sutvarkytos Tauragės šaligatvius.

– Gamta negailestinga, gaila žmonių, jų darbo. Buvom apsitvarkę ir vakar popiet ramiai laukiau miesto šventės. Dabar nežinau, kaip bus, – apmaudo neslėpė Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Tauragė po krušos. Mortos Mikutytės nuotrauka

Miesto šeimininkas sakė, kad darbininkai išsiųsti tvarkyti buvusios krušos pasekmių. Tačiau ar pavyks suspėti iki pagrindinių renginių – dar nežinia:

– Kiek spėsim, tiek padarysim. Gėlių gaila, bijūnų prie estrados beveik neliko. Aš tiek vandens gatvėse dar nebuvau matęs.

Su liūties ir krušos pasekmėmis vakar vakare aktyviai tvarkėsi įmonės „Tauragės vandenys“ darbuotojai. Nuplėšyti lapai kimšo lietaus nuotekų šulinius, tvino gatvės. Įmonės direktorius sakė, kad mieste problemiški buvo net 8 taškai.

– Pagrinde problemos buvo J.Tumo-Vaižganto gatvėje prie progimnazijos, turgus ir Gedimino gatvės viadukas. Ten prieš sezoną visos trasos buvo išplautos ir paruoštos, tačiau lapais užkimšo. Nėra ką kaltinti, daug vandens. Dirbome iki vidurnakčio, – kalbėjo „Tauragės vandenys“ direktorius Tadas Pauparis.

Tauragė po krušos. Mortos Mikutytės nuotrauka

Liūties ir krušos pasekmes fiksavusią šių eilučių autorę nustebino vairuotojų elgesys. Nepaisant patvinusios Gedimino gatvės, po viaduku, atsirado vairuotojų, kurie ryžosi ten važiuoti. Bent du automobiliai liko sustoję po viaduku iki pusės apsemti vandeniu. Prie „Šaltinio“ progimnazijos „Tauragės vandenys“ specialistai pastatė eismą nukreipiančius kelio ženklus, tačiau daugelis vairuotojų ne tik to nepaisė, bet ir nevengė juos drausminantiems darbuotojams rodyti nešvankius ženklus. Pravažiuojančių mašinų sukeltos bangos ne tik trikdė darbą, bet ir nešė nukritusius lapus į gerokai užsikišusius nuotekų šulinukus.

Tauragė po krušos. Mortos Mikutytės nuotrauka

Socialiniuose tinkluose nelaimės pasekmėmis dalinosi ir Prezidento gatvėje veikiantys sporto klubai. „Taurris“ feisbuko paskyroje juokauta, kad renkama grupė, norinčių mokytis plaukti. Skendo ir karate klubo „Taurus“ inventorius.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą