fbpx

Tikrins keturratininkus

Dalintis:

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai rengia reidus ir tikrina keturračių bei krosinių motociklų vairuotojus. Keturračiais ir motociklais leidžiama važiuoti tik keliais.

Keturračius ir krosinius motociklus turintys vairuotojai neretai daro įvairius pažeidimus. Jau ne kartą rašėme apie tai, kad nuo tokių transporto priemonių nukenčia miško paklotė. Apie pažeidėjus, gadinančius upių šlaitus, pareigūnams praneša ir Pagramančio regioninio parko specialistai. Laikinai parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius yra sakęs, kad įžūliausi vairuotojai nevengė „pralėkti“ ir per senųjų kapinaičių antkapius.

Nelegaliai pramogaujantys vairuotojai drasko upių šlaituose augančią augmeniją, perėjimo laikotarpiu pervažiuoja ir ant žemės perinčių paukščių kiaušinius, gąsdina laukinius gyvūnus. Tačiau pričiupti juos įmanoma tik fiksuojant vaizdo kameromis. Nepaisant to, vairuotojo tapatybės nustatymas būna komplikuotas – nelegalių pramogų mėgėjai supranta, darantys pažeidimą, tad slepiasi nuimdami motociklo registracijos numerius, arba uždėdami kitos transporto priemonės numerius.

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad važiuojantieji bekele ir natūralia miško paklote sulauks baudų ne tik už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir turės atlyginti gamtai padarytą žalą. Baudos siekia nuo 50 iki 110 eurų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą