fbpx

Mediniai baldai: ką reikėtų žinoti apie jų priežiūrą?

Dalintis:

Jei tik reikėtų išvardinti privalumus, kuriuos turi mediniai baldai, tai sąrašas būtų ypač įspūdingas: mediniai baldai – tai ne tik estetiškas bet ir daug jaukumo šilumos erdvei suteikiantis akcentas. Be to, tai visiškai natūralus ekologiškas pasirinkimas, todėl pasirinkdami medinius baldus kursite savo sveikatai palankią aplinką. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas, įsigijęs medinius baldus, nori, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Ar taip ir nutiks, priklausys nuo jūsų elgesio – tinkamai prižiūrimi mediniai baldai iš tiesų gali tarnauti labai ilgai bei patikimai. Tad kviečiame susipažinti su naudingomis įžvalgomis.

Kaip ir kuo valyti?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo garais valantys įrenginiai. Ir iš tiesų tai yra puikus pasirinkimas, kadangi pašalina net iki 99 proc. bakterijų, be to, toks valymo būdas yra labai palankus jūsų sveikatai, kadangi išvengiama cheminių priemonių naudojimo. Vis dėlto reikia pabrėžti, kad tie mediniai baldai, kurie nėra padengti drėgmei atsparia danga, neturėtų būti valomi tokiais įrenginiais, kadangi drėgmė gali pakenkti jų būklę, sugadinti puikią pirminę išvaizdą, tad baldai tarnaus trumpiau nei galėtų. Tad kaip ir kuo valyti medinius baldus? Kone kiekviename prekybos centre galite rasti mediniams baldams valyti skirtų valiklių, šlapių servetėlių bei minkštų šluosčių. Tai puikios priemonės, kurias naudodami, užtikrinsite aukštos kokybės sausą bei šlapią medinių baldų valymą.

Ką dar svarbu žinoti?

Jei turite medinį stalą, spintelę, komodą ar bet kokį kitą baldą, ant kurio dažnai dedate karštus puodukus (ar kitus indus), būtinai naudokite ir specialius padėkliukus, priešingu atveju ilgainiui ant baldų liks sunkiai pašalinamos žymės. Jei norite, kad mediniai baldai estetiškai tviskėtų, nepamirškite jų įtrinti bičių vašku. Nors tai reikalauja šiek tiek laiko bei kantrybės, gautas rezultatas jus labai maloniai nustebins.

Na, o pabaigai – dar vienas patarimas: jei turite medinių virtuvės įrankių, vos tik įsigiję juos per naktį išmirkykite obuolių acte: vėliau šie įrankiai neprisitrauks maisto produktų aromatų ir ilgiau išliks puikios būklės.

Užs. Nr. 2

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą