Namai Tauragėje – kaip už prieinamą kainą išsirinkti savo ramybės oazę ypatingoje Žemaitijos vietoje

Dalintis:

Nekilnojamasis turtas Tauragėje dažnai atsiduria tiek mažesnių miestelių, tiek didesnių aplinkinių miestų gyventojų taikinyje. Tauragė ypatinga tuo, kad būdama ketvirtuoju pagal dydį Žemaitijos regiono centru, gali pasiūlyti labai patrauklias nekilnojamojo turto kainas, visą patogiam gyvenimui reikalingą infrastruktūrą ir strategiškai gerą lokaciją sąlyginai netoli Lietuvos pajūrio. Jei pandeminis laikotarpis privertė jus susimąstyti apie pabėgimą iš didmiesčio arba paieškoti labiau prieinamo būsto, namas Tauragėje gali būti būtent tai, ko ieškote.

Vis labiau vertinama lokacija Žemaitijoje

Tauragė gali tapti puikiu pasirinkimu įsikurti dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų – strategiškai palanki šio miesto lokacija. Galbūt, iš pirmo žvilgsnio Tauragė neatrodo kaip idealus pasirinkimas svajojantiems apie gyvenimą arčiau jūros, tačiau tai gera opcija taupantiems. Beprotiškais tempais kylant nekilnojamo turto kainoms, Tauragėje vis dar galima rasti butų ir namų draugiškomis kišenei sąlygomis, o gerai išvystyta susisiekimo infrastruktūra atveria visas regiono galimybes. Per Tauragę eina automagistralė ir europinės reikšmės kelias, taip pat keli vietinės svarbos keliai. Tiek pajūrio miestai, tiek Kuršių marios pasiekiamos mažiau nei per valandą keliaujant automobiliu, todėl išvyka į gražiausias Lietuvos pakrančių vietoves taps įprastu savaitgalių užsiėmimu.

Kodėl Tauragė yra toks populiarus pasirinkimas?

Privatūs namai nuo senų laikų buvo laikomi prabangos preke, tačiau ši situacija pastaruoju metu sparčiai keičiasi. Nuosavų namų kainos vis dar išlieka ir nors butai išlieka pigesni – namas neginčijamai yra geresnė investicija ilgalaikėje perspektyvoje. Jis suteikia daugiau laisvės planuoti savo erdvę, kas ypač aktualu pagausėjus šeimai ar atsirandant naujiems poreikiams, pavyzdžiui atskiram darbo kambariui, sporto ar pramogų zonai. Be abejonės, didžiausias pliusas yra namo suteikiamus privatumas, užtikrinantis daugiau laisvės tiek kasdienėje veikloje, tiek švenčių metu nesijaudinti dėl kaimynų. Nedidelis želdynų sodelis, keletas lysvių daržovių ir galimybė surengti barbekiu vakarėlį nuosavame kieme – dar keli atsakymai į klausimą kodėl nuosavi namai Tauragėje yra tokie populiarūs.

Kaip plečiasi Tauragėje ir gyvenamųjų namų rajonai

Nedidelio miesto privalumas slypi tame, kad skirtingai nei didmiesčiuose – čia nėra svarbu kiek nuo jūsų gyvenamosios vietos nutolęs miesto centras ar kiti svarbūs infrastruktūriniai objektai, nes viskas lengvai pasiekiama iš bet kurio miesto taško. Tauragė išsidėsčiusi ant kairiojo Jūros vingio, tad norintys gyventi arčiau žaliųjų zonų dažniausiai renkasi dešiniajame upės krante esančius Butkelius, kiek šiauriau nusidriekusius Tarailius arba kairiajame krante išsidėsčiusį Visbutų gyvenamąjį rajoną. Šiaurės rytinėje ir pietinėse miesto pusėse driekiasi miškai, todėl aplink esantys rajonai taipogi yra geras pasirinkimas ieškantiems būsto gamtos prieglobstyje. Pietiniame Pramonės rajone įsikūręs industrinis parkas, o pietryčiuose yra Verslo rajonas, kurie kaip ir sufleruoja pavadinimai, yra pagrindiniai miesto industriniai centrai. 

Jei jus iš tiesų domina namai Tauragėje, tikrai turėsite iš ko pasirinkti – svarbiausia iš anksto aiškiai susidėlioti būsimo gyvenimo viziją, įvertinti lūkesčius ir finansines galimybes jiems įgyvendinti.

Užs. Nr. 170

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą