Vasara jau visai arti. Ar pasirūpinote oro kondicionieriais?

Dalintis:

Džiugu, kad vis daugiau lietuvių supranta, kad siekiant komforto bei geresnės gyvenimo kokybės ir sveikatos – reikia pasirūpinti ne tik šildymo sistemomis, kurios tarnauja apie 8 mėnesius per metus, tačiau ir vėsinimo įrangomis. Oro kondicionieriai daugelio žmonių namuose tapo nepamainomu pasirinkimu bei pagalba, kuri suteikia galimybę kur kas paprasčiau išgyventi labai kaitrias dienas.

Oro kondicionieriai gali padėti išvengti sveikatos problemų

Nors oro kondicionieriai kai kurių vis dar siejami pirmiausia su komfortu, tačiau siūlome nepamiršti, kad kur kas svarbiau, jog jie gali padėti išvengti rimtų sveikatos problemų, kurios tyko labai kaitriomis dienomis. Patirtis rodo, kad vasaros darosi vis karštesnės ir kaitra trunka vis ilgiau. Taigi, mitas, kad tai yra įranga, kuri bus naudojama vos porą savaičių per metus. Ypač dėl to, kad oro kondicionieriai taip pat veikia ir kaip namų šildymo priemonė, taigi, vienas įrenginys yra skirtas tobulo mikroklimato kūrimui visus metus.

Medikai atvirauja, kad jautriausi karščiui yra senyvo amžiaus asmenys, tie, kurie turi širdies problemų, žinoma, vaikai, galiausiai, augintiniai, kurie yra tokie patys svarbūs kaip ir kiti šeimos nariai.

– Į mus labai dažnai kreipiasi asmenys jau įpusėjus vasarai. Tuomet pergyvenama, kad dėl didelio karščio namuose, kuriuose beveik visą parą gali laikytis net apie 30 laipsnių, blogai jaučiasi jų vaikai, tad norisi kuo greičiau įsigyti oro kondicionierius. Deja, dažnai čia ir dabar per pačias kaitras yra sunkiai įmanoma, – pasakoja UAB „Elkondas“ vadovas Deividas Kairys. – Mes prekiaujame ir oras-vanduo sistemomis, oro užuolaidomis, rekuperatoriais, tad priklausomai nuo sezono – išauga vienos arba kitos prekės poreikis. Vasaros metu, žinoma, daugiausia dėmesio sulaukia oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras, kurie ir šildo, ir vėsina.

Ne veltui yra sakoma, kad rogėmis žiemai reikia pasirūpinti vasaros metu. Taip pat yra ir kalbant apie sistemas, kurios prisideda prie geresnio būsto mikroklimato kūrimo.

Mažesnės kainos ir gyvos konsultacijos

Renkantis tiek šilumos siurblius oras-oras, tiek kitas įrangas, kurios yra skirtos bet kokio objekto mikroklimato kūrimui, siūlome daugiau domėtis APVA parama, kurios metu galima gauti net iki 50 procentų dotaciją skirtą įrangos finansavimui. Kiekvienais metais sąlygos kinta, tačiau dažniausiai – minimaliai. Parama yra skirta tik fiziniams asmenims, kurie keičia senas įrangas inovatyviomis, naujomis (šiuo atveju tinkami šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo) ir kurios atitinka tam tikrus galingumo kriterijus.

Geriausia dėl paramos yra kalbėtis su specialistais, kurie prekiauja šio tipo prekėmis. Jie detaliau išmano kiekvienų metų APVA keliamus reikalavimus. Nemokamas bei išsamias konsultacijas teikia UAB „Elkondas“ specialistai. Konsultacijos galimos virtualiai arba gyvai Tauragėje, adresu Stoties g. 17. Prekybos vietoje rasite didelę oro kondicionierių ir šilumos siurblių ekspoziciją. Įmonė prekiauja tik žinomų gamintojų įranga: Cooper&Hunter, Airwell, Daikin, HTW, Midea. Toje pačioje parduotuvėje rasite ir įmonę „Nermeda“, kuri prekiauja elektros prekėmis, šviestuvais, teikia elektros instaliacijos ir elektros ūkio priežiūros bei įrankių nuomos paslaugas. Čia rasite visko, ko reikia Jūsų namų jaukumui!

Jeigu vis dar svarstote, ar oro kondicionierius yra reikalingas Jūsų namuose – įvertinkite tai, kad įranga gali padėti gyventi kur kas patogiau. O to yra vertas kiekvienas žmogus. Galiausiai, įrangos gali būti perkamos lizingu išsimokėtinai, tad gyvensite geriau jau šiandien, tačiau už viską galėsite atsiskaityti dalimis.

Svarbiausia yra nelaukti vasaros sezono, kadangi tuomet poreikis įsigyti oro kondicionierius išauga. Dėl to gali tekti laukti ne tik konsultacijos, tačiau ir meistrų, kurie atlieka montavimo darbus. Būtina tartis su tais, kurie paslaugas teikia legaliai, tiek įrangai, tiek montavimui suteikdami garantijas.

Užs. Nr. 47

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą