Astrologinė prognozė antradieniui, kovo 12-ajai

Dalintis:

AVINAS. Tai turėtų būti sėkminga diena, leidžianti pasireikšti, atskleisti savo savitumą. Regis, jums pakaks energijos būtiniems darbams atlikti, suplanuotiems vizitams, susitikimams.

JAUTIS. Jeigu turite konfidencialių reikalų, šiandien derėtų jų imtis. Slapti susitikimai dėl įtakos, palaikymo, gali suteikti jums trapų saugumo jausmą. Intuityvus įsigilinimas padės susitaikyti su tam tikra permaina. Venkite svaigalų.

DVYNIAI. Regis, šiandieniniai susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks  naujų vilčių. Galite susitarti dėl bendro renginio, bendraminčių grupės ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos ir pan.

VĖŽYS. Šios dienos įspūdžiai gali suteikti priežasčių pamąstymams apie karjeros perspektyvas. Jeigu kurį laiką pavyks išsilaikyti prieš konkurentus bei išsaugoti savivertę, situacija pagerės ir daugės bendraminčių, kils autoritetas.

LIŪTAS. Šiandien jūsų mintys skrajos toli nuo įprastos aplinkos. Realiai arba mintimis keliausite ten, kur dar nesate buvę. Augs naujovių troškulys. Galite pradėti kurti drąsesnius savo gyvenimo planus.

MERGELĖ. Visa diena bus produktyvi. Varomoji jėga veikiausiai bus noras praturtėti arba ką nors įtikinti, sužavėti. Regis, bus reikalų, susijusių su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais ar kt.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums gerai seksis, jeigu išmanote kompromisų meną, toleruojate kitokią nuomonę. Tokiu atveju svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai. Regis, labai išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, stilių.

SKORPIONAS. Tikriausiai ausite planus gyventi sveikiau, įveikti blogus įpročius arba tuo stengsitės sudominti kitus. Kils idėjų keisti įvaizdį, įsigyti naminį augintinį arba pasirūpinti kitų gyvūnų apsauga, gerove. Nedelskite, jeigu aktualu susirasti darbą.

ŠAULYS. Ši diena palanki kūrybinei veiklai, inovacijoms. Smagu bus leisti laisvalaikį su vaikais, kūrybingais asmenimis. Galite pasiryžti pasimatymui su dominančiu asmeniu.

OŽIARAGIS. Šiandien gali pavykti sumanymas, kuris susijęs su nekilnojamuoju turtu arba su praktiniais šeiminiais reikalais. Regis, jausitės labai reikalingi savo šeimai, artimiesiems, taip pat suvoksite ypatingą pastarųjų svarbą jums.

VANDENIS. Nebloga diena mokslui, reklamai, logistikai, įvairios informacijos rinkimui ir sklaidai. Jūsų energija ir ryžtas bendrai veiklai labiau įkvėps ir bendraminčius.

ŽUVYS. Domins su nuoma, nekilnojamuoju turtu, kreditais, uždarbiu susiję klausimai. Siekite tikslumo ir konkretumo, jeigu teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones. Regis, meilės santykiuose būsite nuoširdūs ir jausmingi.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą