Astrologinė prognozė antradieniui, vasario 13-ajai

Dalintis:

AVINAS. Ši diena tam tikra prasme gali būti lemtinga, nukreipianti reikiama linkme. Kolektyvo, bendraminčių spaudimas gali išjudinti jus iš stagnacijos, paskatinti veikti.

JAUTIS. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį. Galite kažkuo susižavėti. Kai kurie jūsų tikslai nebeteks prasmės. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į aferas, neišprovokuotumėte pavydo ar keršto.

DVYNIAI. Vilios kelionės, įdomūs renginiai, apie tai svajosite ir kalbėsite. Atvirumu, tvirtais argumentais, plačiu akiračiu galite daug laimėti. Galbūt sugebėsite įprasminti savo ilgalaikes pastangas.

VĖŽYS. Darykite gerus darbus, tačiau nelaukite ypatingos padėkos ar aplodismentų. Rizikingos avantiūros nepatartinos. Vienam tai nepakenks, bet kitam gali baigtis liūdnai. Pravartu iš anksto pagalvoti apie galimas pasekmes.

LIŪTAS. Regis, mėginsite įgyvendinti naujas idėjas. Pravartu susikaupti ilgalaikiams planams ir drąsiai žvelgti į ateitį. Visgi pasikliauti derėtų ne visais, kurie jus giria. Kai kurie dėmesį rodantys asmenys bus tarsi užsimaskavę pavydūs priešai.

MERGELĖ. Šiandien kiek atiduosite, tiek ir patys gausite – ir finansine, ir jausmų prasme. Regis, kils ūpas visur daryti tvarką, pradedant nuo savęs. Atsargiai su technika, cheminėmis medžiagomis, ugnimi, nes patirta žala gali daug kainuoti.

SVARSTYKLĖS. Rytinis vangumas trukdys įsitraukti į darbus, o gal ir laiku atvykti. Jeigu nekaip jaučiatės, pravartu pasitikrinti sveikatą. Įdienojus neblogai padirbėsite.

SKORPIONAS. Šiandien tikėtinas pokalbis, pareikalausiantis konkrečių atsakymų, aiškių argumentų. Regis, padarysite darbštaus, stipraus žmogaus įspūdį.  Svarbiausia, kad patys jaustumėtės užtikrinti tuo, ką darote, ko imatės. Atsargiai su ugnimi.

ŠAULYS. Būsite kūrybingi ir veiklūs. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos santykius. Daug emocijų suteiks aplinkiniai ir vaikai. Venkite rizikos kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, pasižymėsite gera komercine įžvalga, gebėjimu derėtis. Galbūt teks tarpininkauti, finansiškai įsipareigoti, sudaryti sutartį. Nors viskas atrodys apskaičiuota, jausitės labai rizikuojantys.

VANDENIS. Regis, būsite imlūs informacijai, reklamai. Galite teikti ar gauti interviu. Visgi naujiena, kurią sužinosite, gali pasirodyti prieštaringa. Galite sulaukti kritikos arba patys kelsite aršias pretenzijas.

ŽUVYS. Taps akivaizdu, kad reikia naujai įvertinti kai kuriuos reikalus ir ryšius. Vieni žmonės jums šypsosis, flirtuos, kiti už nugaros nesibodės kenkti, šmeižti. Nesivelkite į intrigas, laikykitės konfidencialumo principo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą