Astrologinė prognozė balandžio 8–14 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios iliuzijos pagrįstos. Tai gali būti susiję su asmenine gerove, pajamų šaltiniais, pardavimo, skolų, nekilnojamojo turto klausimais. Bet koks nesaikingumas, neblaivumas atneš pasekmių. Saugokite sveikatą. Nuo ketvirtadienio pasijusite tvirčiau. Regis, pašnekovus stebinsite savo žiniomis ir samprotavimais. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, buitinei ruošai, namams, sodybai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jus neramins galimos permainos, intrigos, sveikatos problemos. Prieš ką nors darydami, pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Pamažu įveiksite kilusius sunkumus, nes jie laikini. Savaitės viduryje galite gauti puikų pasiūlymą. Jei stengiatės rasti naują pajamų šaltinį, sudaryti sandorį, labiau įsitvirtinti versle, darbe, tokių galimybių atsiras. Savaitgalį jums labiausiai rūpės komfortas, grožis, gamta. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti amatais, žemės darbais, apdaila. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje turėsite rūpesčių per draugus, pažįstamus arba jiems prireiks jūsų pagalbos. Venkite neapgalvotų pažadų, nes bus sunku juos išpildyti. Saugokitės avarinių situacijų, viešų skandalų. Gali būti, kad netrukus pasijusite be naudos nusiplūkę, tapę apkalbų taikiniu. Galbūt teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, ligoniu ar konfidencialiu reikalu. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika. Nuo ketvirtadienio geriau seksis, jei gebėsite kontroliuoti savo žodžius, elgseną. Savaitgalį saugokitės sukčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje derėtų pareigingai spręsti profesines problemas. Gana lengva susikompromituoti dėl negebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti. Regis, itin rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie parodys ypatingą dėmesį jums. Gali būti siūlymų kažkur keliauti, ką nors organizuoti, telkti. Savaitės pabaiga gali pasirodyti keista. Galimi nemalonūs incidentai su nepažįstamais žmonėmis. Būkite apdairesni ir bendraudami, ir kelyje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo arba dėl jų nepaisymo, laiku nepateikto straipsnio ar nesumokėtos įmokos. Venkite neetiškų poelgių. Galbūt dalyvausite konferencijoje arba tvarkysite reikalus, susijusius su tarptautiniais projektais, kultūra, mokslu. Nerimą kels konkurentai ir didelės išlaidos. Tvarkykite tai, kas turi būti oficialiai įforminta. Artėjant savaitgaliui, jums prireiks geros draugijos smagesniems užsiėmimams. Sekmadienį skirkite poilsiui, pabuvimui vienumoje.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip tvarkinga ir konkretu, kaip manėte. Gali nuvilti asmuo, iš kurio tikėjotės kokybiškos paslaugos. Nerimausite dėl aršios konkurencijos, sutuoktinio problemų. Nuo savaitės vidurio aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Nepraleiskite palankių šansų įsidarbinti, išvykti stažuotis. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį galite susitikti su draugais. Venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus. Norėsis paisyti tik savo nuomonės ir interesų. Tokiu būdu galite įgyti naujų priešų, o ne sąjungininkų. Jeigu dalyvausite darbo pokalbyje, konkurse, susidursite su griežtu vertinimu, dideliais reikalavimais. Galite būti raginami imtis veiklos, kuri pareikalautų nemažų lėšų ir daug energijos, bet galėtų būti itin pelninga. Galbūt imsitės kažką rekonstruoti, taisyti. Artėjant savaitgaliui, itin parūps kelionės, renginiai arba su studijomis, teise susiję klausimai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sunku bus atsikratyti apnikusio nerimo dėl darbo, sveikatos. Neskubėkite aklai griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Pravartu apibendrinti tai, kas jau padaryta. Tai jums padės kitaip pažvelgti į kai kurias problemas ir įvertinti asmeninius prioritetus. Jeigu ieškote tinkamų bendradarbiavimo, tarpininkavimo ar projektinių variantų, galimas vertingas pasiūlymas. Regis, finansinius reikalus tvarkysite apsukriai. Savaitgalį galimi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis, įžymybėmis.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite linkę rizikuoti ir nevengsite avantiūrų. Problemų gali kilti dėl vaikų, kūrybinio projekto. Staiga visus reikalus gali užgožti vaikų poreikiai. Jeigu tai neaktualu, kils ūpas labiau rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Gavę naujo darbo pasiūlymą, neskubėkite jo atmesti, nes tokie variantai nesimėto. Prieš savaitgalį galite nė nepastebėti, kaip kils nesusipratimų santykiuose su artimiausiais žmonėmis. Nenumokite ranka į artimųjų problemas. Jos išties gali būti rimtos. Venkite svaigalų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje kurkite harmoniją aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose užuot pasidavę negatyvioms emocijoms ir viską griovę. Suimkite save į rankas. Saugokitės avarinių situacijų. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika. Savaitės viduryje galite pajusti aktyvios veiklos troškulį, kūrybinį impulsą. Gali vilioti sportinė rizika, lenktynės. Kelyje turėtumėte būti kuo atsargesni. Regis, mielai užsiimsite savimi, vaikais, augintiniais. Savaitės pabaigoje derėtų labiau pasirūpinti sveikata, higiena ir įvaizdžiu.

VANDENIS

Savaitės pradžioje stenkitės bendrauti kuo taktiškiau, net jei viduje virs negatyvios emocijos. Žvirbliu išlėkęs žodis išties gali piktu jaučiu sugrįžti. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio gana daug dėmesio skirsite šeiminiams klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ką keisti, kad padaugėtų komforto, gerovės. Tikėtinas labai vykęs sprendimas. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau dėmesio skirsite vaikams ir gerbėjams. Domins protiniai žaidimai, kūrybiniai konkursai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje santykiuose padaugės išskaičiavimo ir sumažės šilumos. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų. Nuo savaitės vidurio jūsų rimtos pastangos, tam tikras griežtumas sau ir kitiems leis įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Galite sėkmingai susiderėti, pasirašyti sutartį, susitarti dėl kelionės. Visgi artimiesiems gali būti sunku dėl neįprasto jūsų reiklumo. Savaitgalį derinkite namų ruošą, gamtą ir pramogas.

Astrologinę prognozę parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą