Astrologinė prognozė birželio 21-ajai, penktadieniui

Dalintis:

AVINAS. Diena bus kupina rūpesčių. Jausite tam tikrą spaudimą. Gausite tai, ko norite, tik tuo atveju, jei esate pakankamai kompetentingi ir turite autoritetą. Neapsiribokite įprasta rutina, keiskite senus įpročius, mokykitės naujovių.

JAUTIS. Trokšite naujovių, įspūdžių, gausiai išlaidausite. Jeigu norite pasiskolinti pinigų, jums turėtų pavykti, tačiau atsakomybės našta prislėgs ne tik jūsų, bet ir partnerio pečius.

DVYNIAI. Tikriausiai pavyks daug nuveikti. Jeigu neiškrėsite kvailystės ir išvengsite nemalonumų santykiuose, tai rimtų problemų nekils. Pasistenkite, kad ir kitiems žmonėms šalia jūsų užtektų erdvės saviraiškai.

VĖŽYS. Kad ir kokia nelengva būtų šios dienos darbotvarkė, pasistenkite išsaugoti gerą nuotaiką bei pasitikėjimą savimi. Tai itin svarbu jūsų emocinei ir fizinei sveikatai bei santykiams su kolegomis.

LIŪTAS. Regis, dairysitės pramogų, malonumų, lengvo uždarbio. Visgi nerimo gali kilti dėl vaikų išdaigų ar savijautos, mylimo žmogaus elgesio, klastingų slaptų priešų intrigų.

MERGELĖ. Diena labai prieštaringa. Tikriausiai paaiškės, ar iš tikrųjų galite pasitikėti draugais, kolegomis ir netgi artimaisiais. Kad ir kaip būtų, nepraraskite optimizmo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien įmanoma nemažai nuveikti komercijos, tarpininkavimo, mokslo, žiniasklaidos, įvairių susitarimų srityse. Nesutrikite, jei aplinkybės kaišios koją. Jeigu kur nors toliau vyksite, būkite itin drausmingi kelyje.

SKORPIONAS. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, paskolomis, investicijomis, draudimu, tiekimu, dominančia preke ar pan. Pasisaugokite apgaulių, nekokybiškų pirkinių.

ŠAULYS. Šiandien nuo pat ryto jums koją kiš emocijos, todėl tikėtina, kad darysite klaidų, subjektyviai vertinsite situaciją. Kiek įmanoma, saugokite bei stiprinkite savo sveikatą, gerinkite įvaizdį.

OŽIARAGIS. Nors nestinga aplinkinių dėmesio, šiandien būsite kiek sutrikę, apatiški dėl apnikusių įtarimų, abejonių ar nekokios savijautos. Derėtų išsivaduoti iš kai kurių kompleksų, stereotipų.

VANDENIS. Nedideli trikdžiai, su kuriais šiandien susidursite, turbūt nesumažins jūsų troškimų. Yra tikimybė, kad rasite pagalbininkų, bendraminčių. Visgi atsargiai vertinkite pasiūlymus, žadančius greitą naudą.

ŽUVYS. Šiandien galite susidurti su viršininkų ar klientų nepasitenkinimu. Arba patys kitiems liesite priekaištus. Neužsifiksuokite ties nedidele problema. Pasitelkite kūrybišką požiūrį, humoro jausmą – tai jums padės. Saugokite vaikus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą