Astrologinė prognozė birželio 5–11 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje galite daug nuveikti, tačiau neramins atsakomybės našta, būtinybė priimti nelengvus sprendimus. Tvarkykite dalykinius, finansinius reikalus. Daugiau dėmesio skirkite žmonėms, kuriems jo reikia. Galimas reikšmingas susitikimas. Savaitės antroji pusė bus sėkmingesnė, jeigu turite gerą ryšį su bendradarbiais, grupe, draugais. Visgi neišvengsite tokių asmenų, už kurių tariamo draugiškumo slypi tikslas jumis pasinaudoti. Savaitgalį jums gali pakenkti žalingi įpročiai, erkės, alergijos.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, tarptautine komercija, išvykti į konferenciją, stažuotę, kelionę. Jeigu laikote egzaminus, rašote straipsnius, produktyviai padirbėsite. Visgi rūpesčių gali sukelti kažkokių avantiūrų pasekmės arba netikėtas sveikatos sutrikimas. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais. Kitų raginami galite prisiimti tam tikrą atsakomybę. Savaitgalį patirsite įspūdžių. Galbūt laukia pažintinė išvyka, įdomus renginys, pažintis.

DVYNIAI

Kitą savaitę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, skolomis, mokesčiais, žalos mažinimu. Galbūt aiškinsitės paskolų galimybes ir sąlygas. Deja, srityse, susijusiose su politika, mokslu, užsieniu, turizmu, gali kilti problemų. Gali pritrūkti laiko ruošiantis egzaminui, pristatymui, interviu. Arba tam teks išeikvoti labai daug jėgų. Venkite plagiato. Saugokite reputaciją. Savaitgalį neišvengsite darbų, pareigų, viešumo, šurmulio. Nenuvilkite tų, kurie jumis pasitiki.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje aktyviai veikti jus skatins noras užsidirbti arba auganti konkurencija. Regis, kai kurių perteklinių poreikių apribojimas jums leistų išlaikyti ne blogesnę gyvenimo kokybę be jokio persidirbimo. Naudingų dalykų sužinosite bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais arba dalyvaudami turiningame renginyje. Turbūt teks tvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, mokėti mokesčius, baudas ar aiškintis dėl jų. Savaitgalį domins kelionės arba teks mokytis.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nevenkite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai bus naudinga profesinei ateičiai. Venkite susipriešinimo santykiuose, dvigubų žaidimų ir veiksmų, dėl kurių būtų pažeisti įstatymai. Svarbu viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduodant spaudimui. Susidarykite nedidelį, bet realų planą. Gali pavykti pakeisti kažką arba atsisakyti to, kas tampa nuostolinga. Savaitgalį seksis veiklos gamtoje, sode, namuose, senų daiktų renovavimas.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje gerai nuteiks flirtas, komplimentai, vaikų pasiekimai arba džiugins mylimo žmogaus buvimas šalia, gamtos grožis, kūrybinis įkvėpimas. Visgi mylimas žmogus, vaikai gali turėti keistokų paslapčių. Nuo savaitės vidurio daugiau dėmesio pareikalaus didesni darbo krūviai arba higienos, darbų saugos pažeidimai darbe. Tikėtinas nesusikalbėjimas su kažkuo iš kolegų, aplinkinių, netikėti pokyčiai. Savaitgalį atgaivą teiks vaikai, planuotos pramogos ir susitikimai. Venkite kalbų apie politiką.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje stengsitės nepriekaištingai atlikti ir darbo, ir mokslo, ir namų pareigas. Neverta griebtis globalių reikalų, nes kartais prioritetą svarbu teikti tam, kas arčiausiai jūsų. Gali būti, kad teks prisiimti atsakomybę už kitų asmenų netinkamą elgesį ar padarytą žalą. Labiau prižiūrėkite vaikus ir augintinius. Venkite avantiūrų. Savaitės pabaigoje jums neblogai seksis, jei pamėginsite keisti įvaizdį arba savo rankomis pagaminti tai, kas būtų naudinga, dailu arba skanu. Pravartu tvarkyti ūkinius reikalus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gausite naudingos informacijos iš žiniasklaidos arba kaimynų, kolegų. Tai gali padėti išspręsti opią problemą, išvengti žalos, apsispręsti dėl išvykos, interviu ar mokymų. Tikėtina, kad bus naudos iš komercijos, logistikos, reklamos. Visgi bus nelengva suderinti visas pareigas taip, kad liktumėte savimi patenkinti ir kitų nenuvylę. Apdrauskite savo nuosavybę. Atsargiai su ugnimi, elektra. Savaitės pabaigoje turėsite progų pasidžiaugti maloniu dėmesiu, kūrybine sėkme, vaikų laimėjimais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti verslo reikalus, aptarti komercines, nuomos sutartis. Būsite nusiteikę pirkti reikalingas prekes ar paslaugas. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos ar informacijos. Nuo savaitės vidurio profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos arba priverstinai diegiamos naujovės. Regis, ir jūs nevengsite kitų stebinti savo replikomis bei idėjomis. Nežiopsokite kelyje. Savaitgalį rūpės šou renginiai, romantika, sportas, vaikų laisvalaikis. Leiskite laiką su šeima, vykite į gamtą, renginius.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę darbas vys darbą, teks daug bendrauti. Tikėtina užduotis, kuri bus tarsi iššūkis, visų jėgų išbandymas. Svarbu išlikti tvirtiems, jei atsitiktų kas nors nenumatyta. Įsigilinę į dominantį reikalą, rasite atsakymus. Savaitės pabaigoje lengvai gausite norimą informaciją, susitarsite dėl atsiskaitymų, pervežimų. Įspūdžių gali suteikti netolima kelionė, ekskursija. Savaitgalį noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, giminaičiais. Galite įsigyti buičiai, sodybai reikalingą daiktą.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite tikėtis problemų, jei nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Geriau seksis, jei tyliai gebėsite pasinaudoti užuominomis, konfidencialia informacija. Ir nieko gero, jei kažko sieksite kategoriškai, pretenzingai puldami ar gindami kieno nors interesą, požiūrį, teisę ar jausmų raišką. Nepersistenkite, nes jūs nebūtinai esate teisūs, o kita pusė nebūtinai kalta. Savaitgalis tinkamas tiek žemės darbams, statyboms, tiek ramiam atsipalaidavimui gamtoje ar namuose.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje labai pravers proto lankstumas, apsukrumas ir draugiški ryšiai. Galite išspręsti aktualią problemą padedami kitų arba patys padėdami kažkam, konsultuodami, įgalindami. Visgi netrukus galite pasijusti skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Norėsite atsiriboti nuo stresinės aplinkos ir pabūti vienumoje. Gali neraminti sveikatos problema. Atsargiai kelyje. Savaitgalį turbūt pavyks gerai praleisti laiką. Galite pademonstruoti savo meninę gyslelę ar kitokį gebėjimą. Arba tuo nustebins vaikai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą