Astrologinė prognozė gegužės 15–21 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje gali kilti stiprus poreikis griebtis tų šeimai svarbių reikalų, kuriuos iki šiol bandėte ignoruoti. Regis, taps aišku, kad taip, kaip yra, nebegali būti ir reikia veikti. Svarbu vengti konfliktų tiek su artimaisiais, tiek kituose santykiuose. Saugokitės traumų, ugnies. Antroje savaitės pusėje bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu arba ieškosite galimybių pasipelnyti. Turbūt domėsitės kainomis, kreditavimu. Savaitgalį daug bendrausite. Gali kilti techninių, logistinių rūpesčių. Atsargiai kelyje.

JAUTIS

Šią savaitę reikalai klostysis prieštaringai, tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Regis, sulauksite socialinio solidarumo, empatiško požiūrio į tai, kas jums neduoda ramybės. Kažkokia jūsų problema išsispręs kitų žmonių pastangomis. Nuo savaitės vidurio patys labiau stengsitės kontroliuoti situaciją bei daryti įtaką. Galimas flirtas, romantiškas jaudulys. Savaitgalį trokšite komforto, ramybės, tačiau neišvengsite šeiminių rūpesčių. Bus daug kalbų apie pinigus, turtą, nuosavybę. Saugokitės ugnies.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje aktyviai tvarkysite organizacinius reikalus. Iš bendraminčių sulauksite palaikymo aktualiu klausimu. Visgi pasitaikys ir įtarių asmenų, rezgančių intrigas. Savaitės antroje pusėje stengsitės užbaigti svarbius darbus ir atsiriboti nuo svetimos įtakos, tačiau tai nebus paprasta. Galbūt kiek negaluosite. Savaitgalį sklandžiam bendravimui gali trukdyti emocijos ir nesuvaldomas liežuvis. Net neverta mėginti pakeisti aplinkinių bei jų planų. Problemų gali kilti kelyje, kelionėje.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Galite priimti sprendimą dėl ateities tikslų, studijų, kelionės, kūrybinių ar sporto gastrolių, projekto ar kt. Tikėtinas geras pasirinkimas. Regis, jus prisimins seni draugai, atnaujinsite reikšmingą pažintį, galbūt sulauksite pagalbos ar rimtų pažadų, padrąsinimų. Savaitgalį nebesinorės jokios draugijos ir šurmulio. Gali užplūsti abejonės arba nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Pasistenkite nepervargti ir nesinervinti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nemažai galvosite apie nebaigtus darbus, mokslus bei numatomas keliones. Galbūt išlėksite į komandiruotę arba teks dalyvauti mokymuose, sakyti oficialias kalbas, bendrauti su įtakingais veikėjais, užsieniečiais, pareigūnais. Pasisaugokite konkurentų, oponentų provokacijų. Savaitės pabaigoje visa galva pasinersite į kolektyvinius reikalus. Kitiems kelsite didelius reikalavimus. Tai skatins priešiškumą. Nepakenktų daugiau tolerancijos. Labiau saugokite vaikus.

MERGELĖ

Šią savaitę gali paaiškėti, kad nebegalite delsti, jei reikia sumokėti įmokas arba norite kažko išmokti, kelti kvalifikaciją, įsigyti modernesnės technikos, keisti įvaizdį ir kt. Galite gauti pasiūlymą leistis į kelionę, imtis rimto projekto. Pagarbos, palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių. Galbūt dėl aktualių dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais. Savaitgalį bus nelengva racionaliai bendrauti, tartis dėl konkrečių dalykų. Verčiau dar nekelkite naujų tikslų. Venkite rizikos, saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje labai stengsitės kažką įrodyti sau ir kitiems, įveikti konkurentus ar pan. Tokiam tikslui teks sutelkti protines bei fizines jėgas ir pasidomėti įstatymais. Venkite radikalių sprendimų bei agresyvių veiksmų. Labiau saugokite jums brangius žmones, vaikus. Nuo savaitės vidurio aktyviai tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Galbūt gausite finansinį, materialinį pasiūlymą. Savaitgalį galite atsidurti neįprastoje aplinkoje tarp nepažįstamų žmonių. Itin rūpinkitės vaikų saugumu.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia palanki sportui, meilei, kūrybinei ir pedagoginei veiklai. Bus verta stengtis ne viena prasme. Puiku, jei iki mėnulio jaunaties užbaigsite numatytus darbus. Jei reikia, tvarkykite dalykinius reikalus, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar teisinės konsultacijos. Savaitės antroje pusėje teks labiau paisyti kitų žmonių interesų, jei norite gerų santykių, meilės. Savaitgalį neskubėkite išlaidauti, pirkti ne itin reikalingų daiktų ar jų skolintis. Nesivelkite į skandalus, aferas, saugokite savo šeimą, namus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje įvairiais būdais stengsitės būti vertingi ir svarbūs dominantiems asmenims, vaikams. Galite įgyvendinti drąsų sumanymą, rasti sąjungininkų ar dosnių rėmėjų. Savaitės antroje pusėje gerai pasielgsite, jeigu griebsitės namų ūkio darbų, apsitvarkysite aplinkui save arba darbe. Galite vykti į darbo interviu, tartis dėl komandiruotės, profesinių mokymų ar kt. Savaitgalis žada jaudinamų emocijų, jei leisitės į kelionę ar trokštamą susitikimą. Atsargiai kelyje, neviršykite greičio – gresia avarijos.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje itin rūpės buitis, kasdieniniai reikalai, vaikai. Kažko turėtumėte pasimokyti iš artimos aplinkos žmonių, partnerių ar konkurentų. Geri pavyzdžiai užkrės ir bus naudingi. Savaitės viduryje galite sužibėti išoriniu ar vidiniu patrauklumu. Turbūt neišvengsite viešo dėmesio, pasižymėsite populiarumu. Galite gauti kvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Savaitgalį smagiai jaustis trukdys rūpestis dėl augintinio, savos ar artimo žmogaus sveikatos, ūkinės arba techninės problemos. Saugokitės ugnies.

VANDENIS

Savaitės pradžia be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Galite gauti naudos dėl kvalifikacijos, įgytų žinių, įgyvendinto projekto, parduoto ar išnuomoto nekilnojamojo turto. Visgi netrukus gali išryškėti problemos dėl tarpusavio santykių ar pinigų, atsiskaitymų, nuosavybės klausimų. Jei ką nors sugadinsite, pataisyti bus sunku. Jeigu nevengsite provokacijų, savaitgalis pateiks staigmenų, kurios nenudžiugins. Nederėtų per daug reikalauti iš mylimo žmogaus, vaikų, draugų. Saugokitės traumų.

ŽUVYS

Savaitės pradžia turėtų būti aktyvi, produktyvi. Neleiskite laiko veltui, nes tikėtina sėkmė ir sporte, ir kūrybos srityse, ir versluose, ir veiklose su augančia karta. Tikėtina netolima kelionė, reikšmingas interviu, pavykęs egzaminas, derybos ar pan. Galbūt sulauksite kvietimo į renginį, varžybas. Puiku, jeigu iki jaunaties pavyks susitarti dėl aktualių dalykų bei užbaigti kai kuriuos reikalus. Savaitgalį jūsų nevilios intensyvus bendravimas. Tai vargins. Atgaivą teiks gamta, tik saugokitės pavojingų gyvių.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą