fbpx

Astrologinė prognozė gegužės 17–23 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje po truputį išsilaisvins jūsų kūrybingumas, humoro jausmas. Nors problemų gali kilti dėl vaikų, piniginių reikalų, skolų, mokesčių, situacija netrukus pagerės. Puiku, jeigu esate įsimylėję, jaučiate tvirtą ryšį su savo partneriu. Augs ūpas rūpintis sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Pats metas pradėti vienokių ar kitokių procedūrų kursą. Savaitgalį tikėtinos prieštaringiausių jausmų peripetijos. Jei norite naudos ir darnos, teks derintis prie kitų žmonių, sujungti jėgas.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks spręsti darbo, verslo, mokslo problemas. Tai darykite atsakingai, antraip atsiras naujų rūpesčių. Regis, kils nesutarimų, susijusių su partnerystės santykiais, šeimos gerove. Visa tai tuoj pat išsisklaidys, jei vietoj nervingų ekscesų atvirai pasitarsite su artimaisiais, kolegomis. Seksis dirbti kūrybinį, protinį darbą. Regis, daug dėmesio teks skirti augančiai kartai. Turbūt suvoksite, kad ne viską gebate, ko iš jūsų tikisi jaunosios atžalos. Savaitgalį uoliai rūpinsitės sveikata, grožiu ir įvaizdžiu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje neišvengiamai teks daug kuo pasirūpinti, ypač jei ketinate imti paskolą, investuoti į projektą, verslą. Tikriausiai pavyks rasti ar gauti aktualią informaciją ir ją tikslingai panaudoti. Kita vertus, jus trikdys nepažįstamų žmonių komentarai, apkalbos internete. Nieko gero, jeigu išaiškės melas, klasta. Pasitelkite kantrybę, kad nepratrūktumėte. Savaitgalį jums norėsis patirti neįprastų įspūdžių. Aktyvesnė kūrybinė veikla, dalyvavimas viešuose renginiuose, flirtai gali suteikti tokių galimybių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje seksis dauguma reikalų, ypač jei turite patirties. Jeigu aktualu, aiškinkitės klausimus, susijusius su kreditavimu, nuoma. Visgi norimų rezultatų nepasieksite, jeigu jus užvaldys per didelis godumas, išlaidumas ar prarasite reikiamą atidumą. Antroje savaitės pusėje turėsite stropiai padirbėti prie kompiuterio ar pasėdėti prie knygų. Protino darbo bus daugiau nei susiplanavote, kritikos juo labiau. Galite net nesistengti visiems įtikti. Savaitgalį pajusite poreikį iš pagrindų tvarkyti namus, sodybą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje tam tikrų galvosūkių savo keistoku elgesiu jums gali sukelti kolega ar kitas asmuo. Pasistenkite neprarasti emocinės pusiausvyros. Lengva įgyti tokių priešų, kurių įgūdžiai oponuoti ir kenkti yra gerai išlavinti. Saugokite sveikatą. Galimi sumanymai, susiję su įsidarbinimu, gyvenamosios vietos keitimu, nekilnojamojo turto pirkimu ir pardavimu ar nuoma. Arba teks rimtai apgalvoti klausimus, susijusius su mokesčiais, baudomis. Savaitgalį jūsų dėmesio sieks giminės, draugai. Nesnaus sukčiai.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje jus erzins ir vargins kasdieninė rutina, darbai bei aplinkiniai. Miglotai suvoksite realybę ir perspektyvas. Galbūt paaiškės, kad pažeidėte įstatymą ar etikos kodeksą. Nuo ketvirtadienio jūsų aktyvumas ims kilti. Seksis labiau pasireikšti darbe, versle. Aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Savaitgalį uoliai dirbsite viską, kas leidžia užsidirbti ar sutaupyti. Visgi turėtumėte būti apdairesni ir išrankesni, ypač jei samdotės pagalbininkus, naudojatės nelegaliomis paslaugomis.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jums atrodys, kad daug kas pageidauja jūsų draugijos, dėmesio. Išties bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis. Visgi galite šiek tiek nusivilti, atskleidę to dėmesio motyvus. Bendraujant svarbiau bus ne tai, kas sakoma, o tai, kas slypi „tarp eilučių“. Lengvai galite tapti apkalbų, intrigų taikiniu. Turbūt ieškosite saviraiškos kelių ir galimi netikėti atradimai. Savaitgalį norėsis prisišlieti prie stipresnio peties arba kaip tik paguosti, paremti silpnesnį. Viena naujiena gali sukelti sentimentalių jausmų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia jums leis pasijusti svarbiems ir reikalingiems. Regis, teks bendrauti su kompetentingais specialistais arba kils idėjų, susijusių su profesijos, karjeros sritimi. Visgi aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Bet kuriuo atveju būsite nusiteikę bendrauti, atnaujinti senas pažintis, sutvirtinti naujas. Daug emocijų, nuotaikų kaitos, tačiau pamažu daugės tarpusavio supratimo. Savaitgalį nesinorės jokios draugijos. Pasyvus poilsis jus gali apsaugoti nuo rizikingos išvykos, nuostolio ar infekcijos.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės nekasdieniški planai ir užsiėmimai. Tikriausiai pavyks gauti reikiamos informacijos, atlikti intelektinę užduotį, tačiau tikrai ne iš karto. Prireiks pastangų. Nuo trečiadienio daug kas priklausys nuo jūsų ryšių ir įtakos. Galite gauti svarbių žinių. Turbūt nerimausite dėl savo autoriteto, pripažinimo. Galite sudalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu. Savaitgalį apie save primins draugai ir turbūt pavyks su jais susitikti, surengti iškylą. Regis, jūsų šeimos tai nenudžiugins.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje turbūt sugebėsite viską atlikti nepriekaištingai ir išlaikyti korektiškus santykius su aplinkiniais, vadovybe. Visgi nelabai seksis tartis dėl paskolų ar ryšių su žmonėmis, kurie galėtų vienokiomis ar kitokiomis sąlygomis jus paremti, suteikti daugiau galimybių. Teks kantriai aptarinėti naujus projektus, sutartis, derėtis. Reikia gilintis į oponentų požiūrį ir jį objektyviai vertinti, užuot aršiai kritikavus ar ignoravus. Savaitgalį galite sudalyvauti politinės ar religinės, kultūrinės pakraipos renginiuose.

VANDENIS

Savaitės pradžioje daugiau dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui, partnerystei. Tikėtini ginčai su oponentais, konkurentais. Nederėtų nertis iš kailio, kad pramuštumėte sieną, ir kaltinti kitų, kad jums nepadeda. Antroje savaitės pusėje imkitės mokesčių, investicijų, paskolų, paveldėjimo reikalų. Įmanomas tam tikras atsinaujinimas santykių, įvaizdžio ar tikslų prasme. Savaitgalį jus itin domins teisės, moralės, socialinės temos. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, pristatyme, sakyti kalbą.

ŽUVYS

Šią savaitę bus nelengva, jeigu turite dalyvauti darbo interviu, parengti pranešimą, informaciją. Galimos problemos ar darbai, reikalaujantys ypatingų įgūdžių. Kažkokia žinia, informacija gali jus sunervinti – ji atrodys skubota, tendencinga. Apskritai jums nelabai seksis atskirti melagienas nuo tikrų faktų. Būkite diskretiški, neskubėkite kritikuoti partnerio, pašnekovų dėl jų kitokios nuomonės. Pirmiausia gebėkite pripažinti savo klaidas ir trūkumus. Rūpinkitės sveikata. Saugokitės sukčių.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskie

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą