Astrologinė prognozė gegužės 22–28 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje stengsitės tobulai atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Gali būti nelengva, ypač jei nesinorės priimti kitų pagalbos. Rūpesčių gali kelti vaikai, globotiniai bei jų poreikiai. Savaitės viduryje itin domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Vilios kelionės, nuotykiai, įvairios varžybos. Stenkitės nekonfliktuoti su augančia karta dėl skonio, požiūrio į madas, dėl politinių pažiūrų ir kt. Nors savaitgalį būsite energingi, pravartu tausoti sveikatą. Skirkite laiko higienai, tinkamai mitybai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, komunikacijomis, technika susiję reikalai. Galite gauti aktualios informacijos, remontuoti reikalingą įrangą. Venkite dalinti išpūstus pažadus. Saugokitės ugnies, avarijų. Nuo savaitės vidurio daugiau dėmesio reikalaus artimi žmonės. Meilės fronte ir kitur būsite linkę elgtis spontaniškai, drąsiai rizikuoti. Visgi saugūs nesate – pagundoms ir rizikai aklai nepasiduokite. Savaitgalis žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Galbūt vyksite į renginį ar pasimatymą.

DVYNIAI

Savaitės pradžia palanki įvairiai veiklai. Pravartu dalyvauti informaciniuose renginiuose, lankyti kursus, mokytis ir pan. Regis, teks bendrauti su veikliais žmonėmis, kalbančiais aiškiais argumentais. Kai kas gali būti pateikiama pernelyg optimistiškai. Atskirkite reklamą nuo realybės. Gali būti, kad teks rimtai rūpintis pajamų šaltiniais ar persikėlimu, mokesčiais, pirkiniais. Atsargiai kelyje. Savaitgalį kai kuriuos planus norėsite pamiršti arba tiesiog pasirodys, kad jie neįgyvendinami ir nieko nedomina.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje nestokosite jėgų darbui bei santykių reguliavimui. Regis, gebėsite pelnyti kitų pasitikėjimą, o atšilęs bendravimas kaip ranka nuims nuovargį ir stresą. Galbūt pavyks sudaryti naudingą sandorį, gauti norimą paramą ar kt. Nuo savaitės vidurio ypač domins nekilnojamojo turto reikalai, žemės ir techniniai darbai. Spontaniškai gali užsimegzti draugystės ryšys, romantiška intriga. Savaitgalį gana neobjektyviai vertinsite informaciją. Galima nelengva kelionė. Bus sunku ruoštis egzaminui, diskutuoti ar kt.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje aplinkiniams atrodysite neprognozuojami, nedisciplinuoti arba šalia esantieji jauks jūsų planus, nuostatas. Visgi palankus laikas užsiimti menais, labdara, medicina, farmacija, socialine rūpyba, ezoterinėmis praktikomis, joga. Mažiau reaguokite į paskalas, replikas. Nuo savaitės vidurio daugės darbų ir ambicijų. Bus sunku toleruoti kitokią nuomonę. Pasitelkite humorą. Savaitgalį parūps žemės ūkio darbai, nuosavybės klausimai, pirkiniai, paslaugos. Prisiminkite, kad dažnai šykštus sumoka du kartus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje visus svarbesnius reikalus lengviau išspręsite pasitardami su partneriais, patikimais draugais. Tai ypač svarbu, jeigu teks organizuoti susirinkimus, vesti derybas, aiškintis įstatymus. Nuo savaitės vidurio sumažės energijos, tad nepervarkite, nes galite sau pakenkti. Saugokitės traumų, materialinės žalos ir streso. Galite turėti reikalų su medicinos ar socialinėmis įstaigomis. Savaitgalį geriau seksis bendrauti, keliauti, sportuoti ir kt. Visgi iš pusiausvyros gali vesti pretenzingi asmenys.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia bus darbinga, teks bendrauti su įtakingais asmenimis, demonstruoti, ką sugebate, tarpininkauti. Visgi jums gali atrodyti, kad blaško įvairūs dirgikliai, stinga kolektyvinio solidarumo. Nuo savaitės vidurio dar svarbesnis bus draugų, bendraminčių palaikymas. Be kitų pritarimo nenorėsite rizikuoti. Visgi galite susigundyti tuo, kas jums atrodo pelninga, originalu. Savaitgalį pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Leiskite sau atsipūsti nuo darbų, pareigų, tačiau nelėkite kur nors toli.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje aktualūs bus su tarptautine situacija, kelionėmis, mokslu, informacija, įstatymais, žiniasklaida susiję reikalai. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis arba užsieniečiais. Jausite didelę įtampą, jei teks organizuoti seminarus, mokymus arba ginti savo poziciją bei interesus. Savaitės antroje pusėje pasižymėsite iniciatyvumu, tačiau painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę, o gal ir romantiškus jausmus su darbu. Galite ką nors sujaukti. Savaitgalį jus domins renginiai, kelionės.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite daug nuveikti, jeigu padės, pritars antroji pusė ar verslo partneriai, rėmėjai. Visgi nepervertinkite pirmo įspūdžio ir savo galimybių. Jums reikalingos garantijos, ne tušti pažadai. Svarbu nepažeisti įstatymų. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje galite neišvengti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu, dalyvavimu jame ar pan. Spontanišku pasirinkimu galite išprovokuoti neplanuotą įvykį. Savaitgalį gerai nuteiks laikas su augintiniais.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite tikėtis sėkmės, jei mėginsite sudaryti sutartį, pasirašyti kontraktą, gauti pageidaujamos informacijos, užmegzti dalykinį ar partnerystės ryšį. Tačiau jums teks įrodinėti gerus ketinimus, teikti garantijas. Regis, džiugių akimirkų teiks meilė, flirtas, vaikai. Savaitės viduryje galite pasiduoti intriguojamai pagundai. Deja, santykiai su konkurentais ir verslo partneriais bus įtempti, kupini pavydo. Savaitgalis skatins norą išsiveržti iš rutinos, domėtis kelionėmis, kultūriniu gyvenimu.

VANDENIS

Savaitės pradžioje tempsite nemažą darbų krūvį bei neišvengsite konkurencinės įtampos, kišimosi į jūsų reikalus. Gali būti nelengva išvengti asmeninių ir viešųjų interesų konflikto. Tikėtini teisiniai kazusai. Visgi rasite jėgų aktyviam laisvalaikiui, draugams ar savo augintiniams. Kai kurie jūsų veiksmai, pasirinkimai bus susiję su rizika. Atsargiai kelyje bei su technika, ugnimi. Savaitės pabaigoje prioritetą teikite šeimai, vaikams. Regis, jus domins nepigios prekės. Nuotaka ges, jei norai dideli, o galimybės ribotos.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje mintys suksis apie vaikus, romantiką, meilę, pramogas. Nepaisant to, puikiai dorositės su verslo ar kitais profesiniais rūpesčiais, ypač su kūrybiniais darbais. Jei turite greitai pasiekiamą tikslą, galite prie jo priartėti. Nuo savaitės vidurio darbo bus daugiau, nei tikėjotės. Gali tekti padirbėti ilgiau arba kam nors padėti, mokyti. Pasirūpinkite savo, artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Savaitgalį norėsis kitiems primesti savo valią, planus. Verčiau išgirskite vaikus, gyvenimo partnerį.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą