Astrologinė prognozė gruodžio 13–19 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę gana daug nuveiksite. Dėl atsivėrusių galimybių daugiau užsidirbti jums gali pavykti įveikti tam tikrą krizę. Gali subręsti sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų profesinei ar turtinei padėčiai. Jeigu jūsų situacija stabili, tuomet prioritetą teiksite šeimai, buičiai, materialinėms reikmėms. Galite įnešti jaukumo, meniškumo į savo aplinką. Savaitgalį būsite nusiteikę išvykai, bendravimui su giminėmis. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip erzintų jų argumentai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nederėtų intensyviai bendrauti. Tiktų imtis reikalų, kurie susiję su medicina, menu, socialine sfera. Gali būti, kad pasitarnaus konfidenciali informacija. Nuo savaitės vidurio aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Turėtumėte rasti gana netikėtus problemų sprendimo būdus. Tikriausiai pavyks gauti norimą informaciją, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti. Savaitgalį būkite apdairesni, skolindami pinigus ir ką nors pirkdami, nuomodamiesi. Pasitarkite su šeimos nariais.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje itin domins socialinių tinklų informacija, sportas, įvairūs renginiai. Galite susitikti su draugų kompanija. Visgi netrukus sumažės energijos arba galimybių aktyviai saviraiškai. Pirmenybę teiksite meniniams interesams. Gebėsite intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Saugokitės infekcijų. Savaitgalį nekaip jausitės, jeigu galvoje nešiojatės neatliktus įsipareigojimus, finansinius rūpesčius, nemalonias apkalbas. Saugokitės sukčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžia gana palanki įvairiems darbams, dalykiniams pokalbiams, kontaktams su oficialiais veikėjais. Gali užsimegzti įdomūs bendradarbiavimo ryšiai, nustebinti pažįstamo žmogaus pasiūlymas, kolektyvo įvertinimas. Regis, džiaugsitės augančiu darbingumu ir aplinkinių dėmesiu. Visgi saugokite sveikatą, jeigu nenorite savaitgalio praleisti lovoje. Savaitgalį pravartu maloniai atsipalaiduoti ir rodyti šiltą dėmesį artimiausiems žmonėms. Tik venkite svaigintis alkoholiu.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje turbūt teks spręsti su teisėtvarka, vadyba, švietimu, užsieniu ir užsieniečiais susijusius reikalus. Aplinkinius galite stebinti savo plačiu akiračiu. Tai geras laikas įsibėgėjimui, jeigu esate parengę konkretų planą. Bus rimtų pokalbių darbe arba su artimos aplinkos žmonėmis. Po jų taps aiškiau, ko iš jūsų tikimasi. Artėjant savaitgaliui, būsite vis komunikabilesni, linkę organizuoti susitikimus su bendraminčiais, senais bičiuliais. Venkite neprotingų avantiūrų, saugokitės infekcijų.

MERGELĖ

Kitą savaitę tiktų užsiimti finansiniais reikalais, mokesčiais, draudimu, deklaracijomis, kitais dokumentais, laiku atlikti su studijomis susijusius darbus. Regis, jums seksis save realizuoti tose srityse, kuriose reikia specializuotų žinių, kompetencijos ir išradingumo. Internetas, pokalbiai su nepažįstamais žmonėmis gali pažerti neblogų idėjų. Gali būti, kad įsigysite kažką iš buitinės technikos ar remonto prekių. Artėjant savaitgaliui, teks rimtai padirbėti, jei nenorite prarasti pozicijų.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę jūsų iniciatyvą, veiklumą stimuliuos konkurencija. Galbūt ieškosite galimybių, kaip sudominti asmenį, nuo kurio galėtų priklausyti jūsų gerovė. Regis, bus įmanoma susitarti dėl finansavimo, sudaryti draudimo sutartį, rasti vienokios ar kitokios paramos. Padaugės emocijų, susijusių su partneryste. Regis, nesaikingai išlaidausite. Jei laukiate žmogaus iš užsienio ar patys ketinate išvykti, galimi netikėtumai. Savaitgalį galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą su tikslu kažką aplankyti. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje ryžtingai imsitės darbų. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti galimybes. Tuo verta pasidalyti su kolegomis, darbdaviu. Savaitės viduryje blogiau valdysite emocijas, nerimausite dėl svarbių jums santykių, tarpininkavimo ir dėl savo autoriteto, pripažinimo. Labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti interesus. Regis, savaitgalis ne itin džiugins – išlaidos pasirodys per didelės, mintys per sunkios. Galimos aplinkybės, dėl kurių turėsite keisti planus.

ŠAULYS

Kitą savaitę patirsite kūrybinį arba sportinį polėkį. Tikriausiai neblogai judės reikalai, susiję su pramogų verslu. Ypatingo jūsų dėmesio gali nusipelnyti talentingi žmonės. Galite originaliai pakoreguoti savo ar augintinio įvaizdį. Savaitės viduryje jūsų mintys labiausiai suksis apie nebaigtus darbus, verslo problemas. Galimas netikėtas darbo praradimas arba įsidarbinimas. Savaitgalį sutarti su aplinkiniais nelabai seksis. Jeigu įtariate klastą, nesąžiningumą, aiškinkitės, o ne numokite ranka.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jūsų mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę gyvenimo kokybę, išspręsti šeimines ar finansines problemas. Regis, ir kalėdinės dovanos artimiesiems jau neduos ramybės. Po truputį augs noras pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Galbūt teks spręsti netikėtas vaikų problemas. Parodykite iniciatyvą, jeigu norite susitikti su jus dominančiu asmeniu. Saugokitės gamybinių ir kitokių traumų. Savaitgalį negalėsite pasigirti sveikata.

VANDENIS

Savaitės pradžioje tvarkykite neatidėliotinus reikalus, mokykitės. Regis, kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti, imtis idėjų, susijusių su ūkio, namų pertvarkymu, komfortu, dizainu. Savaitės vidurys žada nekokių staigmenų, jeigu nesuvaldysite savo nervų. Per daug nestatykite ant kortos. Abejotinų avantiūrų geriau būtų atsisakyti. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Puiku, jei savaitgalį rasite laiko vaikams, augintiniams bei sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje noriai tvarkysite buitinius, turtinius reikalus, o jeigu užsiimate verslu – uoliai plušėsite ir kursite planus, kaip padidinti pelną. Palanku teikti interviu, rengti publikacijas, projektus. Savaitės vidurys gali būti avaringas, todėl ypač saugokitės. Galite užsidirbti iš prekybos, reklamos. Artėjant savaitgaliui, norite ar nenorite, tikriausiai teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius bei interesus ir planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Saugokitės sukčių ir nesukčiaukite.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą