fbpx

Astrologinė prognozė gruodžio 6–12 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Galite sulaukti pozityvaus įvertinimo iš darbdavio, užsakovų. Visgi situacija greitai kintanti, todėl neverta užriesti nosies. Jeigu turite skolų, jums apie tai primins. O galbūt pasekmių sukels konfliktas su kaimynais, eismo įvykis. Tiktų tvarkyti socialinius reikalus, užsiimti menine kūryba.

JAUTIS

Savaitės pradžioje švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos gali stipriai prikaustyti jūsų dėmesį. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam atsiskaitymui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami paskubomis. Nuo savaitės vidurio bus nelengva darbe, jeigu neturite darnios komandos, o kolektyvo nariai ir klientai elgiasi neprognozuojamai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje imsitės neatidėliotinų finansinių, mokestinių reikalų. Regis, būsite linkę rizikuoti. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Nieko gero, jei patikėsite sukčiais ar patys sukčiausite. Nuo trečiadienio gali tekti imtis naujo projekto, laikyti egzaminą, skubiai ruošti straipsnį.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje labai jautriai reaguosite į oponentų ir partnerių pareiškimus bei elgesį. Visgi jums neblogai seksis rasti kompromisą, tinkamus argumentus. Galite sužinoti apie dominantį žmogų tai, ko dar nežinojote ar nesupratote. Būkite rūpestingi, bet nesileiskite išnaudojami. Nepersistenkite ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami dosnumą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje teks vikriai suktis darbe, kad laiku atliktumėte tai, ką norite atlikti. Regis, pasižymėsite darbštumu ir kompetencija. Seksis tvarkyti ūkinius, turtinius, reklamos, komercinius reikalus, imti ar teikti interviu. Tačiau išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite, prieš ja remdamiesi ar skleisdami kitiems.

MERGELĖ

Kitą savaitę pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Labiau nei paprastai trokšite aplodismentų, komplimentų, meilės. Regis, visaip stengsitės ir dėl savo vaikų saviraiškos bei gerovės. Bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko. Galimos techninės ar informacinės problemos, kliūtys kelionei ar numatytam renginiui.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje jums norėsis bent trumpam nusišalinti nuo globalių reikalų ir apsiriboti asmenine erdve, šeima. O galbūt aplinkybės savaime privers dėmesį nukreipti į artimuosius ir atsidėti namų reikalams. Savaitei įpusėjus galite neatsispirti nuolaidų magijai ir pradėti išlaidauti. Vilios sportas, kelionės, pramogos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti vertingos informacijos, todėl neatsisakykite aktyviai bendrauti, ko nors naujo išmokti, sužinoti. Galbūt teiksite interviu, rengsite pristatymą, vesite seminarą. Lengva išpopuliarėti tiek gera, tiek bloga prasme. Saugokite piniginę. Kiek įmanoma, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, vaikams.

ŠAULYS

Kitą savaitę spręsite turtines, pinigines, verslo problemas. Ramiai įvertinkite savo galimybes ir nuopelnus. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo kuriant verslą. Svarbu, kad neprarastumėte blaivaus proto, nes avantiūros gali atnešti nuostolių. Savaitės viduryje nelabai seksis suderinti darbą, karjerą ir šeimą, artimųjų poreikius.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi, darbinga. Regis, būsite nelinkę atsisakyti ir nuotykių bei sporto, kad ir kiek darbo turėtumėte. Tik nežiopsokite kelyje. Atsiras nenumatytų išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar tiesiog spontaniškai įsigytas pirkinys buičiai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauksite pasroviui. Išties palankiau ne patiems reikšti iniciatyvą, o stebėti, žiūrėti, ką sako, veikia kiti. Visgi pasistenkite subtiliai išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė neapsigauti.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje palanku planuoti ateitį, tačiau vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi norint įgyvendinti tikslus. Pasisaugokite sukčių ir infekcijų, alergijų. Savaitės viduryje sumažės supratimo ir paramos. Bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą