Astrologinė prognozė ketvirtadieniui, vasario 22-ajai

Dalintis:

AVINAS. Šiandien didelio nerimo gali sukelti meilė ir pavydas. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, nes dėl jų eibių gali tekti pakloti nemažą pinigų sumelę. Venkite abejotinų avantiūrų ir kitiems nerodykite blogo pavyzdžio.

JAUTIS. Iš ryto būsite piktoki, sudirgę, ypač jei reikės skubėti į darbą. Šiandien nesinorės kelti kojos iš namų. Kur kas mieliau rūpinsitės buitimi ir savimi, nei darbuositės visuomenės labui. Venkite sunkiai virškinamo maisto.

DVYNIAI. Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma, atsigręžkite į save ir savo aplinką – ar viską darote nepriekaištingai. Vairuokite itin atsargiai.

VĖŽYS. Labiau pasitikėkite savimi, nes kaip tik to gali prireikti, kad nepaleistumėte iš rankų to, ką jau turite. Finansų, komercijos srityje šiandien derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

LIŪTAS. Tikėtinas netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Nepirškite savo nuomonės visur, kur tik galite, ir neieškokite pritarimo ten, kur jo niekada nerasite.

MERGELĖ. Jausitės vieniši arba kaip tik tos vienumos norėsite. Nesivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą, nes tai atsisuks prieš jus. Darbe laikykitės konfidencialumo principo. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir nekokių įspūdžių. Kažkas iš draugų ar pažįstamų gali jus nuvilti. Kas beįvyktų, nepraraskite padorumo ir nedarykite skubotų išvadų. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Šiandien jums atrodys, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte. Tai, ko imsitės, gali baigtis ne taip, kaip planavote. Verčiau nerizikuokite ir nespręskite pačių svarbiausių reikalų.

ŠAULYS. Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje, tarptautiniuose reikaluose ar ryšiuose. Dirbdami rimtus darbus, tvarkydami teisinę galią turinčius dokumentus, būkite atidūs, nes lengva suklysti. Laikykitės įstatymų.

OŽIARAGIS. Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote savo problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius.

VANDENIS. Rytas nedžiugins, būsite nervingi, lengvai išprovokuojami agresijai. Kita vertus, seksis neblogai, jeigu turite gerus partnerius, tarpininkus. Visgi klibantys ryšiai gali patirti krizę.

ŽUVYS. Šiandien labiau prispaus darbai arba neramins sveikata. Gali pasirodyti, kad jūsų situacija kebli – nekaip nuteiks kolegų nepritarimas arba kiti trikdžiai. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą