Astrologinė prognozė kovo 18–24 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Šią savaitę daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos ir materialinius, piniginius, buitinius klausimus, artimųjų problemas. Regis, ryžtingai imsitės kažką spręsti. Galite sulaukti pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį ar pasimatymą. Bus daug šaunių norų ir ūpo, tačiau galimi ir nemalonūs netikėtumai – galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas.

JAUTIS

Savaitės pradžia nebloga įvairiems kontaktams, pasitarimams, protiniam darbui, reikalams su žiniasklaida, trumpoms išvykoms. nesudėtingiems darbams. Noriai bendrausite, demonstruosite žinias, žarstysite patarimus bei sąmojį. Nuo savaitės vidurio asmeniniai poreikiai, šeiminiai rūpesčiai gali viską užgožti. Itin pageidausite privačios asmeninės erdvės.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje uoliai vykdysite savo darbotvarkę. Laisvalaikiui planuosite susitikimus su draugais, bendraminčiais. Tam tikra prasme galėsite pasinaudoti pažintimis. Dalis veiklų gerai seksis. Regis, teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Galimas rūpestis dėl pasklidusios informacijos. Pravartu labiau rūpintis savo reputacija, sveikata, šeima.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite daug ką išsiaiškinti, jeigu siekiate įsidarbinti ar leistis į kelionę. Regis, naujienos nenuvils. Pasiryžę išbandyti jėgas, galite kažką laimėti, įgyvendinti planuotą finansinę, komercinę operaciją, pateikti ar įvykdyti užsakymą. Galite padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Nesutarimus išsklaidyti padės draugiškas humoras.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje derėtų trumpam atidėti praktinių reikalų tvarkymą ir imtis to, kam reikia intuicijos, meniškumo, psichologinės ar diagnostinės įžvalgos. Įsigilinimas gali padėti atskleisti svarbias detales, paslaptis. Nuo savaitės vidurio bus daugiau optimizmo, tačiau lengvos naudos tikėtis kol kas neverta. Pasistenkite būti kantrūs, nesivadovaukite emocijomis.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikėtini susirinkimai, pasitarimai, derybos. Jūsų sugebėjimas diplomatiškai ir kartu motyvuotai bendrauti, derėtis, pasitarnaus ne vien jums, net jei išaiškės galimi interesų susikirtimai. Nuo savaitės vidurio santykiai su aplinkiniais šiek tiek apsunks, tačiau sėkmingai dirbsite kūrybinį, protinį darbą. Atkreipkite dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje teks priimti atsakingus sprendimus ir bus lengviau, jei šalia jūsų yra žmonių, pasirengusių padėti, patarti. Palanku diegti naujoves, keisti darbo profilį. Galbūt kils ūpas išpopuliarėti, pasivaržyti su konkurentais, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sudarytas sandoris, naujai užmegztas romantinis ar dalykinis ryšys gali būti perspektyvus. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Nuo savaitės vidurio nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišvengsite pokalbio su svarbiu asmeniu.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jeigu norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Galite sudaryti draudimo sutartį, sumokėti mokesčius, pirkti ar parduoti akcijas, ką nors įsigyti lizingo būdu ar pan. Nuo savaitės vidurio gebėsite pasinaudoti savo autoritetu tikslui pasiekti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia tinkama tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus bei santykius su suinteresuotu asmeniu. Jeigu aktualu, nebedelskite su pajamų deklaravimu, finansiniais atsiskaitymais. Komfortas, grožis, meilė nebus tušti žodžiai ir stipriai užpildys jūsų erdvę. Regis, pasijusite labiau reikalingi. Galite turėti reikalų su užsieniečiais.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gali tekti paskubėti tvarkant nuosavybės, mokesčių, verslo, socialinės paramos reikalus. Galbūt gausite naudingos informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos atstatymu, verslu, įstatymais. Nuo savaitės vidurio būsite linkę kritikuoti, manipuliuoti, konkuruoti. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į pavojingas avantiūras.

ŽUVYS

Savaitės pradžia tinkama pasirūpinti vaikų, pinigų, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Energijos labai pridės pavasariškas polėkis, meilės viltys. Seksis užsiimti kūryba. Nuo savaitės vidurio vikriai suksitės darbe. Jeigu kažkas strigs, neskubėkite kaltinti kitų. Jums gali pavykti konkrečiai susitarti dėl bendradarbiavimo, darbų eigos ir kt.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą